Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Mieszkania > Sprzedaż

Sprzedam mieszkanie

  • 30 Sie 13:03
  • Nr ogłoszenia: 25281012
1 / 8
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 3140 zł/m²
  • Powierzchnia 43 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 2
  • Ogrzewanie gazowe
  • Forma własności spółdzielcze własnościowe
  • Piętro 9
  • Liczba pięter 3 piętra i więcej
Sprzedam komfortowe i ustawne mieszkanie 43m2 (dwa pokoje+kuchnia+łazienka z wc, balkon+piwnica) w wieżowcu na ul. Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach. W cenie mieszkania umeblowana kuchnia wraz ze sprzętem. Bez pośredników.

Dodatkowe informacje

  • balkon
  • winda
  • piwnica
  • internet
  • oddzielna kuchnia

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

135 000 zł 3140 zł/m²