Sprzedam ford ranger 4x4
- 21 Sty 22:39
- Nr ogłoszenia: 53918312
1 / 8
- Oferta od osoby prywatnej
- Marka Ford
- Model Ranger
- Stan używane
- Bezwypadkowy nie
- Rok pierwszej rejestracji 2001
- Rok produkcji 2001
- Przebieg 268000 km
- Rodzaj nadwozia Pickup
- Pojemność silnika 2500 cm³
- Moc 109 KM
- Paliwo diesel
- Liczba drzwi 4/5
- Stan techniczny nieuszkodzony
- Skrzynia biegów manualna
- Pochodzenie sprowadzony
- Faktura nie
- Kolor niebieski
WITAM SPRZEDAM FORDA RANGERA ,ANGLIK ,2,5TD ,2001R 4X4.STAN DOBRY ,PO WYMIANIE NOWEJ GŁOWICY Z GWARANCJAĄ,NOWE CHAMULCE,NOWA CHŁODNICA.,NOWY AKUMULATOR .PALI Z OBROTU KLUCZYKA CZ ZIMNY CZY CIEPŁY SILNIK.Z PRAWEM REJESTRACJI W POLSCE .ZA DURZY DLAMNIE ,MOGE ZAMIENIĆ ZA MNIEJSZY 4X4 MORZE BYĆ ANGLIK. LUB COŚ ZABYTKOWEGO MOTOCYKL LUB TRAKTOR.JESTEM TERAZ ZAGRANICĄ PROSZE PRZED NUMEREM TELEFONU DODAĆ +48.
Wyposażenie dodatkowe
- klimatyzacja
- centralny zamek
- elektryczne szyby
- wspomaganie kierownicy
- ABS
- autoalarm
- poduszka powietrzna
- napęd 4x4
- elektryczne lusterka
- aluminiowe felgi
- hak
- welurowa tapicerka
- komputer pokładowy
- lakier metallic
- CD
Dodatkowe informacje
- garażowany
- kierownica po prawej stronie
- możliwa zamiana
- pierwszy właściciel
7 500 zł
