Sprzedam działkę budowlaną z domem drewnianym
- 16 Mar 06:35
- Nr ogłoszenia: 66849794
1 / 8
- Oferta od osoby prywatnej
- Rynek pierwotny
- Cena za m² 73 zł/m²
- Powierzchnia 1362 m²
- Typ budowlana
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 13 arów na działce znajduje się drewniany dom, wszystkie media w okolicy, działka przylega do drogi gminnej. Brak jest miejscowego planu
99 000 zł
73 zł/m²