Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Sprzedam działkę budowlaną

1 / 3
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek pierwotny
  • Cena za m² 68 zł/m²
  • Powierzchnia 1207 m²
  • Typ budowlana
  • Ogrodzenie brak
  • Droga utwardzona
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Babicha gmina Tuszów Narodowy ( około 12 km od Mielca, około 14 km od Połańca) powierzchnia działki 12,07a , objęta jest MPZP łatwy dostęp do mediów oraz udział w drodze dojazdowej.

Media

  • prąd
  • woda

Skontaktuj się

Dariusz

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 57
Zgłoś nadużycie
82 000 zł 68 zł/m²

Dariusz

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Paź 2018