Skoda Superb 2 Elegance 1,8TSI DSG
- 16 Kwi 21:28
- Nr ogłoszenia: 73250184
1 / 12
- Oferta od osoby prywatnej
- Marka Škoda
- Model Superb
- Stan używane
- Bezwypadkowy tak
- Rok pierwszej rejestracji 2009
- Rok produkcji 2009
- Przebieg 151000 km
- Rodzaj nadwozia Sedan / Limuzyna
- Pojemność silnika 1798 cm³
- Moc 160 KM
- Paliwo benzyna
- Liczba drzwi 4/5
- Stan techniczny nieuszkodzony
- Skrzynia biegów automatyczna
- Pochodzenie kupiony w Polsce
- Faktura nie
- Kolor czarny
Sprzedam mój prywatny samochód
Skoda SuperB 2 liftback kolor czarny metallic
Benzyna 1,8 TSI 160KM
Skrzynia DSG 7-bieg
PRZEBIEG 151000km - oryginalny, potwierdzony z VIN (może nieco wzrosnąć ponieważ jest w ciągłej eksploatacji)
Skrzynia automatyczna 7-bieg DSG
Czujniki parkowania przód+tył
Climatronic dwustrefowy
Podgrzewane siedzenia przód i tył
Tapicerka w jasnej skórze
Reflektory Xenon skrętne
Fotele elektrycznie regulowane we wszystkich płaszczyznach
Takie bajery jak doświetlanie drogi do domu, ustawienia personalizacji kierowcy do kluczyka, nawigacja i wiele innych
Wszystko sprawne
Przegląd i ubezpieczenie do Listopada 2026
Stan techniczny oceniam na BDB, wszystko działa (jeździ, skręca, hamuje) można bezpiecznie wsiadać z rodzinką i jechać na wakacje.
Samochód całkowicie sprawny technicznie, miesiac po wymianie filtrów i oleju silnikowego, w styczniu 2025 robiony był serwis olejowy skrzyni wraz z filtrami, świec, przewodów i odmy.
Silnik suchy bez wycieków, brak kosztów na" dzień dobry" dla nowego nabywcy.
Rozrząd zrobiony przy 129tys km
Blacharski stan również oceniam BDB, brak oznak czy ognisk korozji. Lakierniczo widoczne drobne ryski możliwe do spolerowania. (Logiczne jak dla mnie przy używanym samochodzie)
Tapicerka bardzo ładnie utrzymana, w samochodzie nie było palone.
Nie bawię się w żadną kosmetykę auta do sprzedaży, kupujący widzi realnie stan wizualny a chętny sam sobie odda auto aby go wycackać
(bo jednak troszkę kosmetyki i odświeżenia by się przydało poza normalnym sprzątaniem)
Samochód sprowadzony w 2024 roku z Francji, bezwypadkowy, zarejestrowany w kraju, jestem pierwszym właścicielem w PL i drugim ogólnie.
Czysta historia serwisowa potwierdzona po VIN
Olej 5w30 wymieniany co 10tys km lub co roku jeśli nie było tyle przebiegu.
Spalanie zależy od trybu jazdy
w mieście 10l-12l / 100km
W trasie 6l-8l / 100km
Zainteresowanych zapraszam najlepiej osobiście, siąść przejechać się i obejrzeć na żywo.
25 900 zł
