Siłownik Festo - DSNU-20-80-PPV-A (19238)
1 / 4
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Stan używane
Dostawa Chcesz kupić z dostawą? Z Clicktrans wyślesz w dowolne miejsce.
Wyceń transport
Siłownik Festo - DSNU-20-80-PPV-A (19238) sposób działania - dwustronnego działania Ø tłoka - 20 mm Skok - 80 mm siła przy 0,6 MPa, przy wysuwie - 188.5 N amortyzacja - amortyzacja pneumatyczna, regulowana w obu położeniach