Sesja aktywacji kundalini i regulacji układu nerwowego
- 18 Lut 12:04
- Nr ogłoszenia: 72997299
- Dostępność: niedostępne
1 / 1
- Oferta od osoby prywatnej
- Stan nowe
✨ Sesja aktywacji energii Kundalini i regulacji układu nerwowego ✨
To bezpieczna, uważna przestrzeń, w której ciało może wyjść z trybu przeciążenia i napięcia, a wewnętrzny system zacząć porządkować się od środka.
Sesja wspiera naturalne procesy regeneracji, przynosząc lekkość, radość i kreatywność tam, gdzie wcześniej dominowało zmęczenie i stres.
Sesja umożliwia m.in.:
• redukcję napięcia i przeciążenia układu nerwowego
• głębokie rozluźnienie ciała
• puszczenie nagromadzonych emocji
• lepszy kontakt z ciałem i jego sygnałami
• większe poczucie bezpieczeństwa wewnętrznego
• poprawę jakości snu i regeneracji
• więcej energii życiowej i klarowności
• większą stabilność emocjonalną
• poczucie spójności ciało–umysł
• naturalny powrót do zdrowia
• pogłębienie kontaktu z intuicją
• przebudzenie osobistego magnetyzmu
Każde doświadczenie jest indywidualne i przebiega w tempie odpowiednim dla Twojego układu nerwowego.
? Termin:
• 27.02. — Warszawa (Mokotów), g.19:00
? Koszt: 280 zł
? Liczba miejsc ograniczona
A jeśli wolisz sesję prywatną tylko dla siebie lub grupową wśród swoich znajomych - napisz do mnie ??
Zapisy w wiadomości prywatnej (adres mailowy podany na plakacie)
280 zł
