Romet Ogar 205 CUSTOM 125ccm do dokończdnia, ZAMIANA!
- 27 Paź 17:02
- Nr ogłoszenia: 57413529
1 / 4
- Oferta od osoby prywatnej
- Marka Romet
- Stan używane
- Lakier akryl
- Typ silnika czterosuwowy
- Typ naked
- Rok produkcji 1987
- Przebieg 240 km
- Pojemność silnika 125 cm³
- Moc 14 KM
- Paliwo benzyna
- Stan techniczny nieuszkodzony
- Skrzynia biegów manualna
- Rodzaj napędu łańcuch
- Faktura nie
- Pochodzenie kupiony w Polsce
- Kolor beżowy
Pod młotek idzie mój niedokończony projekt Rometa ogara 205 z silnikiem czterosuwowym o pojemności skokowej 124ccm generujący moc 14 koni mechanicznych i czterostopniową manualną skrzynią biegów.
Romet został zakupiony przeze mnie w 2016 roku i od samego początku nie miał prawa do rejestracji. Postanowiłem go udoskonalić na dzisiejsze standardy.
Rama:
Zawieszenie przednie- Romet Chart z tłumieniem olejowym.
Wahacz- Romet chart.
Ogólne wzmocnienia ramy widoczne na zdjęciach.
Romet zyskał dzięki tym zabiegom sportową sylwetkę i naprawdę wygodnie się na nim siedzi. Rozstaw kół od osi do osi wzrósł o 9 cm (129cm)
Silnik odpala. Jest on niemal nowy, przejechał zaledwie 240 km. Stan silnika potwierdzają niezuzyte części rozrządu i ogólny jego wygląd. Silnik pochodzi z motocykla KXD 125 PRO.
Tył Rometa mam już prawie ukończony, zostało mi jedynie go przymocować do ramy (zadupek w stylu nowych motocykli)
Z braków to:
Brak gaźnika, króćca ssącego oraz filtra powietrza.
Brak linki sprzęgła, gazu oraz hamulca. Brak mechanizmu tylnego hamulca (założę na dniach).
Do silnika dorzucam cewkę, tuningowy moduł, przewód WN i fajkę.
Instalacja eletryczna jest położona dla sprawdzenia, czy motocykl odpala.
Już jej nie ma. Przed sprzedażą najpewniej jeszcze położę normalną instalację.
Koła 16 calowe.
Co do roboty?
Ano na pewno wypadałoby obić na nowo szczęki hamulcowe (przy takiej mocy hamulce muszą być dobre).
Tylne koło należy zdystansować (tuleje na ośce koła dorobić).
Przerobić mocowania amortyzatorów na wahaczu, lub wymienic amortyzatory (aktualne mają za małą średnicę otworu dolnego mocowania)
Kwestie wizualne, to na pewno warto by go wypiaskować i pomalować. Ogumienie też można wymienić, choć nie jest to konieczne.
Projekt zapowiadał się świetnie, jednak z kwestii braku czasu na siedzenie w garażu muszę go sprzedać lub zamienić.
●ZAMIANA●
Ewntualnie chętnię zamienię na motorower/motocykl crossowy lub enduro. Najchętniej dwusuw, choć czterosuw też rozważę. Może być silnik do remontu lub coś innego, ewentualnie lekko zdekompletowany.
Cena samego silnika to 700 zł, także uważam, że cena całego sprzętu nie jest jakoś mocno wysoka.
Zapraszam do kupna lub zamiany.
Pozdrawiam tych, którzy wytrwale czytają opis. ;)
800 zł
