-
Obserwuj
-
Pług jednobelkowy zagonowy Libra pługi BOMET
…gleby zakamienione, polecane są pługi ze zabezpieczeniem resorowym, zabezpieczające korpus przed uszkodzeniem. PŁUGI…
9 850 złFIRMA
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…gleby zakamienione, polecane są pługi ze zabezpieczeniem resorowym, zabezpieczające korpus przed uszkodzeniem. PŁUGI…
Obserwuj
…Sprzedam pług 4 skibowy na zabezpieczeniach hydraulicznych elementy robocze w bardzo dobrym stanie…
Obserwuj
…Pługi 3 skibowe zagonowej stan dobry zabezpieczenia, możliwość transportu…
Obserwuj
…Witam sprzedam pług vogel na zabezpieczeniu resorowym, stan w oryginale, sprawny więcej info tel…
Obserwuj
…Pług 4 skibowy ażurowe zabezpieczenia sprężynowe tel 509*75*32*61…
Obserwuj
…Pług wagonowy kverneland Zabezpieczenia resorowe Sprowadzony z Dani Możliwość transportu…
Obserwuj
…Pług obrotowy Kuhn 3 skibowy zabezpieczenie NonStop hydrauliczne Pług posiada : *Zabezpieczenie NonStop…
Obserwuj
…Sprzedam rzadko spotykany pług 3 skibowy produkcji Unii Grudziądz z zabezpieczeniem na kamienie non-stop…
Obserwuj
…Pług Bugnot zabezpieczenia sprężynowe. Stan bardzo dobry elementy robocze .w super stanie. Regulacja przedniej skiby hydrauliczne…
Obserwuj
…Sprzedam pług Unia Ibis 4 skiby, zabezpieczenie resorowe, rok 2003, stan dobry. Więcej informacji na telefon…
Obserwuj
…Pług KUHN 5-skib obrotowy zabezpieczenia hydrauliczne, Elementy robocze stan dobry Możliwość transportu 608=017=556…
Obserwuj
…Sprzedam pług obrotowy 3 skibowy na zabezpieczeniu resorowym, obrót Na 2 węże, przesuw hydrauliczny, nie spawany kroje tarczowe są…
Obserwuj
…Sprzedam pług zagonowy 3+1 z zabezpieczeniem przed kamieniami. Pług 3 lub 4 skibowy odkręcany 4 korpus. Stan ogólny dobry plus…
Obserwuj
…Sprzedam dwa pługi 4 skibowy Kewerland na zabezpieczeniach sróbowych ma wymienione lemiesze I dłuta. Stan…
Obserwuj
…Prosty, Regulowana szerokość orki ,niemalowany,zabezpieczenie non stop elementy w bardzo dobrym stanie,grube odkładanie,produkcja Norwegia,możliwy transport…
Obserwuj
…pług overum 3 plus 1 na zabezpieczeniach nonstop szerokość orki regulowana max16 cali prosto w pole cena 7500informacji na tel606-263-469możliwość transportu …
Obserwuj
…pług 3 skibowy,zabezpieczenia resor automat -sprzedaż ratalna -dowóz -w ofercie ponad 200 maszyn rolniczych,opony,koła…
Obserwuj
…Pług 4 skibowy zabezpieczenie śrubowe rok produkcji 2005 stan dobry cena 2200 tel 6*0*4*8*1*2*1*6*9…
Obserwuj
…Pługi 4 skibowe zabezpieczenia śrubowe rok produkcji 2005 stan dobry cena 2200 zł tel 6*0 4*8 1* 2 1*6 9…
Obserwuj
…Sprzedam pług obrotowy Gregoire Besson 5 skibowy Zabezpieczenie NonStop hydrauliczne pług posiada…
Obserwuj
…Witam sprzedam Pług 3+1 Brix zabezpieczenie sprężynowe przed kamieniami, odkładnie grube, wszystko w dobrym stanie…
Obserwuj
…Witam sprzedam pług w stanie bardzo dobrym zabezpieczenie sprężyna . Cały w oryginale nie spawany . Możliwość…
Obserwuj
…Sprzedam pług 3 skibowy marki Eberhardt o szerkości roboczej 3x35cm na zabezpieczeniu sprężynowym. Elementy robocze…
Obserwuj
…Witam mam do sprzedania pługi obrotowe marki Niemeyer model N17G. Pług posiada zabezpieczenie sprężynowe typ Non stop. Koło podporowe. Elementy robocze dobrym stanie…
Obserwuj
… Zabezpieczenia sprężynowe NON STOP Możliwość transportu na ternie całego kraju…
Obserwuj
…Sprzedam plug 4 skibowy obrotowy na zabezpieczeniu nie, wszystkie nowe elementy robocze, lekko się obraca, lekko orze, nie spawany ani nie pogięty, godny polecenia…
Obserwuj
…Witam sprzedam pług kverneland zabezpieczenie sprężynowe regulacja skiby od 30 do 40 cm cena 8800.Obrotowy…
Obserwuj
…Sprzedam pług Overum 3 na zabezpieczeniu hydraulicznym. Nowe scinacze, zegar ciśnienia i akumulator hydrauliczny…
Obserwuj
…Nowy polski lekki pług zagonowy jednobelkowy z zabezpieczeniem zrywalnym korpusów przeciw kamieniom…
Obserwuj
…Na sprzedaż świeżo sprowadzony pług 7skibowy Naud APN 6240 . Pług na mechanicznym zabezpieczeniu non stop . Maszyna…
Obserwuj
…Witam mam do sprzedania pług 4 skibowy obrotowy sprowadzony z zagranicy, zabezpieczenia olejowe. Pług jest po…
Obserwuj
…Sprzedam pług 5-skibowy Bomet Libra z zabezpieczeniem resorowym (resorówka). Jednobelkowa konstrukcja, bardzo…
Obserwuj
…Pług staltech u170 zmienna szerokość orki od 28cm do 40cm na skibę, zabezpieczenie zrywalny kołek. Lemiesze…
Obserwuj
…pług zagonowy overum 4skibowy na zabezpieczeniach non stop szerokość do 45cm 16 cali długie odkładnice śrubowe…
Obserwuj
…Witam sprzedam pługi Unia IBIS XXXL, zabezpieczenie resorowe przeciw kamieniom, obrotnica bez luzów, elementy…
Obserwuj
…Sprzedam pług obrotowy Kverneland Zabezpieczenie NonStop resorowe Pług na Vario do 50 cm na Skibę Pług posiada…
Obserwuj
…Witam. Posiadam do sprzedania pług marki BRIX. Pług na ciężkiej ramie, odkładnie ażurowe, zabezpieczenie non stop…
Obserwuj
…oryginale, zabezpieczenia hydrauliczne Non Stop, przedpłużki, koło podporowe, obrót na dwa węże, Więcej informacji pod numerem telefonu…
Obserwuj
…Sprzedam pług zagonowy Overum, zabezpieczony hydrauliką. Pierwsza deska do wymiany. Dłuta i lemiesze w dobrym stanie…
Obserwuj
… - Koło podporowe 10.0/80-12 - Amortyzator koła - Łamacze skib - Zabezpieczenie śrubowe - Belka zaczepowa kat. II i III…
Obserwuj
…OFERUJEMY DO SPRZEDAŻY: Pług dłutowy AGL - 5 łap - zabezpieczenie kołek - dwa wały uprawowe typu kloczatka…
Obserwuj
…Pług obrotowy 4x40 3+1 zabezpieczenie zrywalne kołkowe Pług posiada: *Regulację szerokości pierwszej skiby…
Obserwuj
…Sprzedam pług obrotowy Kverneland Zabezpieczenie NonStop resorowe *Pług posiada płynny obrót na 2 węże…
Obserwuj
…OFERUJEMY DO SPRZEDAŻY: Pług dłutowy AGL - 5 łap - zabezpieczenie kołek - dwa wały uprawowe typu kloczatka…
Obserwuj
…zabezpieczeniu śrubowym. Garażowany. zabezpieczenie - kołek rozciągany a nie ścinany. Odkladnie typu LMK…
Obserwuj
…Sprzedam pług Lemken EUROPAL 6X 4 skibowy obrotowy, zabezpieczenia na kamienie sprężynowe, koło podporowe…
Obserwuj
…zabezpieczenia Non Stop , szerokość orki regulowana od 30 cm do 48 cm ,pług w oryginale , stan Bardzo dobry , możliwość transportu…
Obserwuj
…Sprzedam pług UNIA ibis model LH3+ na odkładniach LONG z rocznika 2016. Pług jest na zabezpieczeniu hydraulicznym…
Obserwuj
…zabezpieczenia śrubowe. Użytkowany u mnie przez 6 lat. Sprzedaje bo kupiłem nowy jest do niego kpl przedpluzkow ale ma ścinacze więc są zdemontowane…
Obserwuj
…POL - Pług obracalny lekki – wyposażenie podstawowe: zabezpieczenie zrywalne przeciw kamieniom…
Obserwuj
…podstawowe: dwa rzędy elementów roboczych zabezpieczenie zrywalne (kołkowe), non-stop hydraulika do wyboru wał…
Obserwuj
…Pług obrotowy Huard Zabezpieczenie NonStop hydrauliczne jak Kuhn . Pług posiada : * Płynny obrót na 2 węże z…
Obserwuj
…Pług obrotowy, zabezpieczenie non-stop resor. DANE TECHNICZNE : - zabezpieczenie non-stop resor - liczba korpusów 3…
Obserwuj
…Pług obrotowy Huard Zabezpieczenie NonStop hydrauliczne jak Kuhn . Pług posiada : * Płynny obrót na 2 węże z…
Obserwuj
…Sprzedam Pług 4-kę dużą firmy Staltech 4 x 40 z 2008r na zabezpieczeniu zrywalnym elementy robocze pierwsze…
Obserwuj
…zabezpieczenia non stop Oryginalne kółko Przywieziony ze Szwecji Nie spawany i nie malowany, w oryginale Cena: 7.500zł Tel: 512 033 997…
Obserwuj
… - 5 skibowy obrotowy - szerokość robocza max 200 cm - szerokośc skiby 16cali 40cm - regulacja pierwszej skiby - zabezpieczenie sprezyna non stop Możliwość transportu…
Obserwuj
…Sprzedam pług 3 obrotowy Overum V397H na zabezpieczeniu hydraulicznym (non-stop) - obrót na dwa węże, - koło…
Obserwuj
…Sprzedam pług zagonowy Unia tur 3+1 120s 35cm na skibe, zabezpieczenia non stop sprężynowe. Pierwszy właściciel…
Obserwuj
… MIXDUE2+1 MIXDUE3+ MIXDUE3+1 oraz KM80 oraz KM180 na zabezpieczeniu resorowym lub hydraulicznym. Regulacja…