Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

Maszyny uprawowe

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Rolnictwo wyłącz filtr
  • Maszyny rolnicze wyłącz filtr
  • Maszyny uprawowe wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Polecane
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Rok produkcji: rosnąco
Rok produkcji: malejąco
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia (16687)

    • wytrzyma 4 razy dłużej dłuto dziób czub redlica głębosz gruber Horsch cena

      Obserwuj

    • wytrzyma 4 razy dłużej dłuto dziób czub redlica głębosz gruber Horsch cena

      97,99 zł

      Rok produkcji: 2025

    • Brona talerzowa 1,4m 1,6m 1,8m 2,0m 2,2m 2,4m 2,7m 3,15m Nowe PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Brona talerzowa 1,4m 1,6m 1,8m 2,0m 2,2m 2,4m 2,7m 3,15m Nowe

      4 000 zł

      Rok produkcji: 2025

    • AGREGAT BEZORKOWY AP 25 Z WAŁEM RUROWYM 600mm FIRMY STALTECH PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • AGREGAT BEZORKOWY AP 25 Z WAŁEM RUROWYM 600mm FIRMY STALTECH

      24 500 zł

      Rok produkcji: 2025 Motogodziny: 0 h

    • AGREGAT EUROKULT 25 2,5 m Z WAŁEM RUROWYM FIRMY STALTECH PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • AGREGAT EUROKULT 25 2,5 m Z WAŁEM RUROWYM FIRMY STALTECH

      13 600 zł

      Rok produkcji: 2025 Motogodziny: 0 h

    • Drut do napawania utwardzającego Brastal Landstal Unia Mandam opinie forum

      Obserwuj

    • Drut do napawania utwardzającego Brastal Landstal Unia Mandam opinie forum

      79,90 zł

      Rok produkcji: 2026

    • Bardzo Twardy drut do napawania utwardzającego 70HRC cena opinie forum

      Obserwuj

    • Bardzo Twardy drut do napawania utwardzającego 70HRC cena opinie forum

      109,90 zł
      do negocjacji
    • Brona talerzowa Famarol 2,7m

      Obserwuj

    • Brona talerzowa Famarol 2,7m

      3 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Trudnościeralny Twardy Drut do napawania 600HB, 65,70 HRC cena forum opinie

      Obserwuj

    • Trudnościeralny Twardy Drut do napawania 600HB, 65,70 HRC cena forum opinie

      79,99 zł

      Rok produkcji: 2026

    • twardy drut do miga dziób czubek szpic dłuto redlica lemiesz

      Obserwuj

    • twardy drut do miga dziób czubek szpic dłuto redlica lemiesz

      5,99 zł
    • Pałeczki z węglikiem wolframu spiekanym widią jak baildonit

      Obserwuj

    • Pałeczki z węglikiem wolframu spiekanym widią jak baildonit

      49,90 zł
    • Obserwuj

    • Agregat uprawowo -siewny Kongskilde

      32 000 zł

      Rok produkcji: 2018

      OSOBA PRYWATNA
    • brona talerzowa

      Obserwuj

    • brona talerzowa

      4 900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • pielnik plewiacz radło planetka kultywator do traktorka kosiarki

      Obserwuj

    • pielnik plewiacz radło planetka kultywator do traktorka kosiarki

      100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • PD30 Pług dłutowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • PD30 Pług dłutowy

      39 930 zł

      Rok produkcji: 2021

    • Agregat talerzowy STRUMYK TIGER hydropak brona talerzowa

      Obserwuj

    • Agregat talerzowy STRUMYK TIGER hydropak brona talerzowa

      15 500 zł

      Rok produkcji: 2024

    • Wały uprawowo- posiewne rama

      Obserwuj

    • Wały uprawowo- posiewne rama

      1 900 zł
      do negocjacji

      Rok produkcji: 2012

      OSOBA PRYWATNA
    • Pług dwusilnikowy stan bardzo dobry

      Obserwuj

    • Pług dwusilnikowy stan bardzo dobry

      750 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Brona talerzowa, talerzówka stan bardzo dobry

      Obserwuj

    • Brona talerzowa, talerzówka stan bardzo dobry

      3 700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obsypnik do ziemniaków Radełka DZIEKAN Pielnik Transport #OB-5

      Obserwuj

    • Obsypnik do ziemniaków Radełka DZIEKAN Pielnik Transport #OB-5

      1 500 zł
    • Glebogryzarka Strumyk GRYZA #04 Transport

      Obserwuj

    • Glebogryzarka Strumyk GRYZA #04 Transport

      5 900 zł
    • Pługi obrotowe AWEMAK na 2 3 4 korpusach wersja REVO+ PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pługi obrotowe AWEMAK na 2 3 4 korpusach wersja REVO+

      17 900 zł

      Rok produkcji: 2022

    • Obsypnik do ziemniaków Radełka DZIEKAN Pielnik Transport #OB-2

      Obserwuj

    • Obsypnik do ziemniaków Radełka DZIEKAN Pielnik Transport #OB-2

      1 500 zł
    • Nowa BRONA TALERZOWA Tiger Junior firmy STRUMYK Agregat talerzowy #1 Dowóz

      Obserwuj

    • Nowa BRONA TALERZOWA Tiger Junior firmy STRUMYK Agregat talerzowy #1 Dowóz

      8 300 zł
    • Glebogryzarka Strumyk GRYZA #07 Transport

      Obserwuj

    • Glebogryzarka Strumyk GRYZA #07 Transport

      5 899 zł
    • Kverneland EG85 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kverneland EG85

      36 000 zł
    • 2.4 m HERKULES Agregat uprawowy DZIEKAN z wałem przednim

      Obserwuj

    • 2.4 m HERKULES Agregat uprawowy DZIEKAN z wałem przednim

      9 990 zł

      Rok produkcji: 2023

    • Kultywator Bomet Dorado U473 2,1m+wały strunowe podwójne Taurus U724 2,1m

      Obserwuj

    • Kultywator Bomet Dorado U473 2,1m+wały strunowe podwójne Taurus U724 2,1m

      5 300 zł

      Rok produkcji: 2020

      OSOBA PRYWATNA
    • Wał strunowy na łożyskach do kultywatora / brony talerzowej #9 Transport

      Obserwuj

    • Wał strunowy na łożyskach do kultywatora / brony talerzowej #9 Transport

      950 zł
    • Pług kverneland 3 obrotowy

      Obserwuj

    • Pług kverneland 3 obrotowy

      13 000 zł

      Rok produkcji: 2000 Motogodziny: 3 h

      OSOBA PRYWATNA
    • Gruber Agromasz

      Obserwuj

    • Gruber Agromasz

      10 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Talerzówka ciągana / zawieszana FMR Famarol 860kg 2,5m

      Obserwuj

    • Talerzówka ciągana / zawieszana FMR Famarol 860kg 2,5m

      2 999 zł

      Rok produkcji: 1970 Motogodziny: 1 h

      OSOBA PRYWATNA
    • #LIS-1 Głębosz firmy Dziekan model LIS Transport

      Obserwuj

    • #LIS-1 Głębosz firmy Dziekan model LIS Transport

      1 599 zł

      Rok produkcji: 2023

    • Agregat ścierniskowy gruber Unia Kos  2,1m

      Obserwuj

    • Agregat ścierniskowy gruber Unia Kos 2,1m

      9 000 zł
      do negocjacji

      Rok produkcji: 2009

      OSOBA PRYWATNA
    • Oryginalny podwójny wał dociskowy firmy Dziekan Transport

      Obserwuj

    • Oryginalny podwójny wał dociskowy firmy Dziekan Transport

      2 250 zł

      Rok produkcji: 2023

    • GROM / GŁĘBOSZ 3 ŁAPY ŁAPOWY / Strumyk / #GROM/25 Transport

      Obserwuj

    • GROM / GŁĘBOSZ 3 ŁAPY ŁAPOWY / Strumyk / #GROM/25 Transport

      6 390 zł
    • Wał strunowy na łożyskach do kultywatora / brony talerzowej #10 Transport

      Obserwuj

    • Wał strunowy na łożyskach do kultywatora / brony talerzowej #10 Transport

      950 zł
    • Pługi 3

      Obserwuj

    • Pługi 3

      1 450 zł

      Rok produkcji: 1988 Motogodziny: 999 h

      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Bomet 3 skibowy 3x30 *Mało używany* *Nowe lemiesze*

      Obserwuj

    • Pług Bomet 3 skibowy 3x30 *Mało używany* *Nowe lemiesze*

      6 900 zł

      Rok produkcji: 2015

      OSOBA PRYWATNA
    • Kultywator-sprężynówka

      Obserwuj

    • Kultywator-sprężynówka

      950 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy 2, niemiecki

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 2, niemiecki

      2 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Brona talerzowa John Deere

      Obserwuj

    • Brona talerzowa John Deere

      8 200 zł
      do negocjacji

      Rok produkcji: 1900

      OSOBA PRYWATNA
    • Głębosz pług Bednar

      Obserwuj

    • Głębosz pług Bednar

      38 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług zagonowy 4 skibowy landsberg

      Obserwuj

    • Pług zagonowy 4 skibowy landsberg

      4 000 zł
      do negocjacji

      Rok produkcji: 1990 Motogodziny: 500 h

      OSOBA PRYWATNA
    • Agregat uprawowo-siewny

      Obserwuj

    • Agregat uprawowo-siewny

      21 500 zł
      do negocjacji

      Rok produkcji: 2010

      OSOBA PRYWATNA
    • PROMOCJA! Atrakcyjne Ceny Wał strunowy pojedynczy podwójny Dostawa

      Obserwuj

    • PROMOCJA! Atrakcyjne Ceny Wał strunowy pojedynczy podwójny Dostawa

      1 150 zł

      Rok produkcji: 2024

      FIRMA
    • PROMOCJA! Pług do obrywania Oborywacz Wysyłka

      Obserwuj

    • PROMOCJA! Pług do obrywania Oborywacz Wysyłka

      1 600 zł

      Rok produkcji: 2024

      FIRMA
    • PROMOCJA Oborywacz pług do oborywania 1 skibowy

      Obserwuj

    • PROMOCJA Oborywacz pług do oborywania 1 skibowy

      1 600 zł

      Rok produkcji: 2024

      FIRMA
    • Mini Agregat uprawowy do kuboty isseki yanmara #AM-04 Dowóz

      Obserwuj

    • Mini Agregat uprawowy do kuboty isseki yanmara #AM-04 Dowóz

      1 600 zł
    • Pługi 3+1 Kverneland

      Obserwuj

    • Pługi 3+1 Kverneland

      14 800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wał strunowy na łożyskach Pojedyńczy/Podwójny różne szerokości

      Obserwuj

    • Wał strunowy na łożyskach Pojedyńczy/Podwójny różne szerokości

      1 150 zł

      Rok produkcji: 2025

      FIRMA
    • Wał strunowy na łożyskach podwójny lub pojedyńczy dostawa cała Polska

      Obserwuj

    • Wał strunowy na łożyskach podwójny lub pojedyńczy dostawa cała Polska

      1 150 zł

      Rok produkcji: 2025

      FIRMA
    • Wał strunowy pojedyńczy nowy z gwarancją Wysyłka cała POLSKA

      Obserwuj

    • Wał strunowy pojedyńczy nowy z gwarancją Wysyłka cała POLSKA

      1 150 zł

      Rok produkcji: 2025

      FIRMA
    • Wał strunowy uprawowy na łożyskach ze śrubą łączącą w komplecie różne szer.

      Obserwuj

    • Wał strunowy uprawowy na łożyskach ze śrubą łączącą w komplecie różne szer.

      1 150 zł

      Rok produkcji: 2025

      FIRMA
    • Glebogryzarka Strumyk GRYZA #03 Transport

      Obserwuj

    • Glebogryzarka Strumyk GRYZA #03 Transport

      5 900 zł
    • talerzowa brona kompaktowa Skorpion 2,0 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • talerzowa brona kompaktowa Skorpion 2,0

      13 550 zł

      Rok produkcji: 2023

    • 8 strun zębatych Wał strunowy pojedynczy #WP-32 Transport

      Obserwuj

    • 8 strun zębatych Wał strunowy pojedynczy #WP-32 Transport

      950 zł
    • Glebogryzarka Strumyk GRYZA #08 Transport

      Obserwuj

    • Glebogryzarka Strumyk GRYZA #08 Transport

      5 900 zł
    • Mini Agregat uprawowy do kuboty isseki yanmara #AM-06 Dowóz

      Obserwuj

    • Mini Agregat uprawowy do kuboty isseki yanmara #AM-06 Dowóz

      1 600 zł
    • Wał strunowy na łożyskach do kultywatora / brony talerzowej #8 Transport

      Obserwuj

    • Wał strunowy na łożyskach do kultywatora / brony talerzowej #8 Transport

      950 zł
    • Agregat uprawowy brony hydrauliczne

      Obserwuj

    • Agregat uprawowy brony hydrauliczne

      3 200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia