-
Oferta od
osoby prywatnej
-
Stan
używane
Z dawnych lat termoregulator RBS3 z funkcją grzanie i chłodzenie. Regulator jest z oryginalnym czujnikiem temperatury PT100 który działa prawidłowo. Lampki sprężarka ( zielona) i odtajanie ( czerwona ) zapalają się i gasną po czasie a w środku regulatora jest odgłos przełączania. Przycisk ustawienia zapala lampkę pomarańczową a na wyświetlaczu zmieniają się wartości. Nie posiadam instrukcji nie wiem co oznaczają te wartości i jak podłączyć regulator aby sprawdzić działanie w praktyce.
Wymiary. szer/wys/gł 9cm/7cm/14cm
Nie odpisuję na smsy i mmsy!
Kontakt_telefoniczny: 720700081 lub dla posiadaczy konta na sprzedajemy wiadomość do ogłoszenia lub wiadomość na maila: kb***7@o*.pl ( kbks27@ skrzynka pocztowa w serwisie o2.pl)
Nie wysyłam za pobraniem i do paczkomatów. Koszt wysyłki 30zł.