Półoś hamowna S8086130G900
1 / 2
  • Rok produkcji 2025
Przedmiotem ogłoszenia jest: Półoś hamowna Ilość otworów montażowych: 8 Średnica gwintu otworów/śrub montażowych koła: M18 Średnica rozstawu otworów/śrub montażowych koła: 275 mm Średnica centralnego otworu osadzenia piasty koła: 220 mm Nośność max. przy 25 km/h, oś pojedyncza: 4050 kg Nośność max. przy 25 km/h, oś podwójna: 3400 kg Nośność max. przy 25 km/h, oś tandem: 2750 kg Nośność max. przy 40 km/h, oś pojedyncza: 3450 kg Nośność max. przy 40 km/h, oś podwójna: 2350 kg Nośność max. przy 40 km/h, oś tandem: 2900 kg Typ łożyska: Rolkowe Typ łożyska - kod: 32210 Długość całkowita: 900 mm Średnica hamulców: 300 mm Szerokość szczęki/okładziny hamulca: 60 mm Szerokość kwadratu stabilizatora/łącznika: 80 mm Istnieje możliwość wysyłki kurierem za pobraniem. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty!