Pojemnik na broń Plastica Panaro MAX235H155 gąbka formowalna
1 / 1
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Stan nowe
Pojemnik na broń Plastica Panaro MAX235H155 (gąbka formowalna) Wytrzymała walizka na broń włoskiej firmy Panaro. Wszystkie walizki są wyprodukowane we Włoszech i posiadają certyfikat IP67, który gwarantuje że są wodoszczelne w przypadku zanurzenia do 1 metra, a także chronią przechowywane wewnątrz przedmioty przed kurzem i pyłem. Wymiary wewnętrzne: Długość: 235 mm Szerokość: 180 mm Głębokość: 156 mm Wymiary zewnętrzne: Długość: 258 mm Szerokość: 243 mm Głębokość: 168 mm Waga: 1,07 kg