Podwójne koła skrętne 2975PJP050P3011
1 / 2
  • Rok produkcji 2025
Przedmiotem ogłoszenia jest: Podwójne koła skrętne Średnica kółka: 50 mm Szerokość kółka: 19 mm Typ: Koło skrętne Z hamulcem: Tak Typ mocowania: Otwór na śrubę pojedynczą Obciążenie dynamiczne max.: 60 kg Wysokość całkowita: 69 mm Materiał podstawy: Stal Materiał koła: Guma Typ łożyska: n/a Średnica otworu centralnego: 11 mm Offset: 25 mm Waga: 0,362 kg Norma EN: 12530