Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Grunty i działki > Sprzedaż

Piękna działka budowlana, MEDIA, pozwolenie na budowę

  • 07 Lis 19:55
  • Nr ogłoszenia: 60266569
1 / 6
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 162 zł/m²
  • Powierzchnia 1046 m²
  • Szerokość 28 m
  • Długość 38 m
  • Typ budowlana
  • Ogrodzenie brak
  • Droga utwardzona
Sprzedam piękną działkę budowlaną w spokojnej okolicy. Działka o wymiarach 27,5 x 38 m. Powierzchnia całkowita to 10,46 a. Wszystkie media dostępne oraz dokumenty przyłączeniowe. Działka płaska i równa w formie prostokąta. Przystanek MPK oddalony około 8 minut spacerem, sklep - 5 minut. W pobliżu piękny las. Spokojne sąsiedztwo domków jednorodzinnych. Możliwość zakupu działki wraz z projektem domu parterowego z adaptacją.

Media

  • prąd
  • woda
  • kanalizacja
  • szambo
  • gaz

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

169 452 zł 162 zł/m²