Oś hamowna z odlewanym bębnem A8086130G1800
1 / 1
  • Rok produkcji 2025
Przedmiotem ogłoszenia jest: Oś hamowna z odlewanym bębnem Ilość otworów montażowych: 8 Średnica gwintu otworów/śrub montażowych koła: M18 Średnica rozstawu otworów/śrub montażowych koła: 275 mm Średnica centralnego otworu osadzenia piasty koła: 220 mm Nośność max. przy 25 km/h, oś pojedyncza: 8100 kg Nośność max. przy 25 km/h, oś podwójna: 6800 kg Nośność max. przy 25 km/h, oś tandem: 5500 kg Nośność max. przy 40 km/h, oś pojedyncza: 6900 kg Nośność max. przy 40 km/h, oś podwójna: 4700 kg Nośność max. przy 40 km/h, oś tandem: 5800 kg Typ łożyska: Rolkowe Typ łożyska - kod: 32210 Długość całkowita: 1800 mm Średnica hamulców: 300 mm Szerokość szczęki/okładziny hamulca: 60 mm Szerokość kwadratu stabilizatora/łącznika: 80 mm Istnieje możliwość wysyłki kurierem za pobraniem. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty!