-
Oferta od
osoby prywatnej
-
Marka
Opel
-
Model
Astra
-
Stan
używane
-
Rok produkcji
2007
-
Przebieg
311000 km
-
Rodzaj nadwozia
Kombi
-
Pojemność silnika
1900 cm³
-
Moc
101 KM
-
Paliwo
diesel
-
Liczba drzwi
4/5
-
Stan techniczny
nieuszkodzony
-
Skrzynia biegów
manualna
-
Kolor
szary
Historia pojazdu
Sprawdź ten pojazd przed zakupem. Pobierz raport
Pobierz raport
Opel Astra H rocznik 2007 z bezawaryjnym, dynamicznym oraz oszczędnym silnikiem diesla 1,9 CDTI - o mocy 101KM.
Auto przez ostatnie sześć lat użytkowane w rodzinie przez tylko jedną osobę, głównie służyło na dojazdy do pracy i z powrotem.
Nigdy nie było z nią problemów, zawsze odpalała bezproblemowo, nawet w największe mrozy.
Astra regularnie była serwisowana, w ciągu ostatniego roku miała wymieniony układ wydechy, tylne sprężyny, tarcze, klocki, napinacz + pasek klinowy - wielorowkowy, regenerowany alternator, założone nowe cztery świece żarowe, założony nowy przekaźnik świec, wymieniony czujnik temperatury.
W maju tego roku klimatyzacja po serwisie, który kosztował 850zł. Wymieniono cewkę i kompresor oraz wentylator, wymieniony na nowy czynnik chłodzący, został odgrzybiony cały układ.
Wcześniej było robione przednie zawieszenie, wymieniony akumulator oraz wymienione opony na nowe Continental.
Samochód jest czysty, zadbany, kierowcą kobieta nie paląca tytoniu.
Wnętrze nie jest zniszczone, fotele bez przetarć czy dziur.
Klimatyzacja w pełni sprawna, mrozi nawet w największe upały.
Silnik jest suchy i nie pobiera oleju, a pracuje na 5W/40, który był wymieniany regularnie co 10-12 tyś.
Wizualnie jak na Opla wygląda całkiem nieźle, brak oznak korozji, lakier jest lśniący i błyszczący, bez pękających szpachli czy schodzącego klaru.
Na zderzaku minimalna obcierka parkingowa, zabezpieczona domowym sposobem farbką w kolorze.
Poza tym progi, podwozie, nadkola są zdrowe, wyglądają bez zarzutu.
Pamiętajmy że jest to auto z 2007 roku i nosi normalne ślady użytkowania.
Badanie techniczne ważne jest do 21 stycznia 2027r.
Polisa OC aktualna do końca tego roku.
Jeśli chodzi o wyposażenie, to nie ma rzeczy, która byłaby niesprawna czy wymagałaby naprawy, a wyposażona jest w: klimatyzację, tempomat, nawigację, elektryczne szyby i lusterka, komputer pokładowy, zestaw głośnomówiący, radio CD, ABS, ESP, poduszki powietrzne, wspomaganie, centralny zamek, aluminiowe felgi, światła przeciwmgielne.