-
Oferta od
osoby prywatnej
-
Marka
Opel
-
Model
Astra
-
Stan
używane
-
Rok produkcji
2003
-
Przebieg
235000 km
-
Pojemność silnika
1389 cm³
-
Moc
90 KM
-
Paliwo
benzyna
-
Stan techniczny
nieuszkodzony
-
Skrzynia biegów
manualna
-
VIN
pokaż VIN »
Historia pojazdu
Sprawdź ten pojazd przed zakupem. Pobierz raport
Pobierz raport
Na sprzedaż trafia poczciwy i wierny towarzysz – Opel Astra G w poszukiwanej, praktycznej wersji 5-drzwiowego hatchbacka. Auto produkowane w Niemczech w fabryce Eisenach na rynek Grecki - mankamentem jest schodzący klar za plus zaliczyć można za to świetny stan blacharski pomimo swego wieku - co widać na zdjęciach!
Przed sprzedażą auto zostało poddane przeglądowi u mechanika, zostały wymienione:
- filtr oleju
- filtr paliwa
- filtr kabinowy i klimatyzacji
- olej silnikowy - wymieniona uszczelka pokrywy silnika
- wymiana wahacza
Fakt wykonania powyższych czynności serwisowych gwarantuję zapisem w umowie! Ubezpieczenie OC ważne do 07 maja 2027 (opłacone z góry na rok)!
Pod maską pracuje legendarny, oszczędny i tani w utrzymaniu silnik 1.4 Ecotec (benzyna). Przebieg 235 tys. km. Silnik pracuje ładnie, pod korkiem brak „majonezu".
Zapomnij o twardych plastikach. W środku wita Cię mięciutka, wygodna tapicerka welurowa w świetnym stanie. Do tego prestiżowe wykończenie w imitacji drewna orzechowego.
CLIMATRONIC (Klimatyzacja Automatyczna): To jest rzadkość w Astrze G! Sprawna, automatyczna klimatyzacja zapewni komfort w upalne dni. Auto technicznie jest sprawne – odpala, jeździ, skręca i hamuje bez zarzutu. Zawieszenie nie tłucze, sprzęgło bierze ładnie. Jak to w Oplach w tym kolorze z tamtych lat, z dachu i maski schodzi klar (bezbarwny lakier). Można z tym jeździć, a można spróbować wypolerować albo po prostu mieć to gdzieś przy tej cenie zakupu. Kilka drobnych wgnieceń i rys (parkingowe standardy) - to co widać na zdjęciach.
WYPOSAŻENIE (ELEGANCE): Silnik 1.4 Ecotec 16V (X14XE) - Manualna skrzynia biegów - CLIMATRONIC (Klimatyzacja automatyczna, sprawna!) - Tapicerka WELUROWA (w super stanie) - Wykończenie wnętrza w „DREWNIE” (konsola środkowa) - Elektryczne szyby przednie - Elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka - Centralny zamek (z pilota w kluczyku) - Białe tarcze zegarów - Radio - Wspomaganie kierownicy - ABS - Podłokietnik tylny - Dzielona tylna kanapa (50/50) - Alufelgi Opla
Na koniec należy wspomnieć o wadach:
- widoczne wgniecenie i zarysowania na tylnym słupku po stronie kierowcy
- sporo rys użytkowych - opony mają dobry bieżnik ale są w średnim stanie
- prawe lusterko elektryczne można ustawiać góra -> dół i z powrotem, nie chce natomiast odbijać na zewnątrz
- do sprawdzenia i naprawy mechanizm zapewne, nie przeszkadza to jednak w codziennym użytkowaniu
- schodzący z lakieru klar (ale nie ma dramatu co widać po zdjęciach)
- delikatne drżenie układu wydechowego
- do przyspawania zapewne któryś z uchwytów (auto nie wyje, chodzi cichutko i normalnie, drżenie słychać tylko przy odpaleniu)
- do samochodu jest jeden kluczyk
Zachęcam do kontaktu. Osobom zainteresowanym na poważnie mogę podesłać więcej zdjęć. Sprzedaż na umowę kupna-sprzedaży bezpośrednio od osoby będącej jego prawnym właścicielem.