Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Okolice ul. Klimasa

1 / 8
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 16970 zł/m²
  • Powierzchnia 27.4 m²
  • Zabudowa apartamentowiec
  • Liczba pokoi 1
  • Materiał budynku silikat
  • Ogrzewanie sieć
  • Rok budowy 2025
  • Piętro parter
Na sprzedaż oferuję nowoczesną kawalerkę o powierzchni 27,4 m² z dodatkowym ogródkiem 8 m², położoną na parterze nowego budynku oddanego do użytku w 2025 roku. Idealna dla jednej osoby lub pary szukającej komfortowego mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy. Lokalizacja: • Tarnogaj – spokojna i zielona dzielnica Wrocławia • Tylko 9 minut spacerem do przystanku tramwajowego (linie: 8, 16, 22) • Przystanki autobusowe (linie: 134, 136) – szybki i bezpośredni dojazd do niemal wszystkich części miasta Opis mieszkania: • Parter z ogródkiem – idealnym na poranną kawę czy relaks po pracy • Klimatyzacja – komfort przez cały rok • Aneks kuchenny w pełni wyposażony: lodówka, płyta indukcyjna, okap, zmywarka, piekarnik, a także naczynia, garnki, sztućce • W przedpokoju: pojemna szafa ubraniowa oraz szafa gospodarcza • Mieszkanie gotowe do zamieszkania od 01.07.2026 • Konkurencja cena w stosunku do cen kawalerek deweloperskich • Mieszkanie obecnie wynajmowane, możliwe oglądanie po uprzednim dogadaniu terminu. GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ! Cena: 465 000 zł nr oferty : 18501/10630/OMS Przy zakupie otrzymasz wsparcie w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości. | Phone: +48 *** *** *** Klaudia Chaba Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości Agencja UNITED Nieruchomości | ul. Młynarska 14/E | 51-116 Wrocław | Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Skontaktuj się

United Nieruchomości

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 40 | Numer: SPI_18501/10630/OMS
Zgłoś nadużycie
465 000 zł 16970 zł/m²

United Nieruchomości

Na Sprzedajemy.pl od Paź 2020
Wrocław dolnośląskie Zobacz na mapie »

United Nieruchomości

Na Sprzedajemy.pl od Paź 2020
Wrocław dolnośląskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

United Nieruchomości
Młynarska 14 / E
51-116 Wrocław
Zobacz na mapie
tel.: 575880930

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek09:00 - 18:00
  • Sobota09:00 - 13:00