Ogłoszenie mieszkanie Białystok Transportowa 42m2 2 pokoje
- 22 Lut 16:50
- Nr ogłoszenia: 67061673
1 / 12
- Oferta od firmy
- Rynek wtórny
- Cena za m² 9283 zł/m²
- Powierzchnia 42 m²
- Zabudowa blok
- Liczba pokoi 2
- Rok budowy 2008
- Forma własności własność
- Piętro 3
** NOWE MIASTO ** 2 ODDZIELNE POKOJE **
** CEGŁA 2008r. **
** NOWE MIASTO ** CEGŁA 2008r **
** NISKI BLOK - KAMERALNA OKOLICA **
** PRZEKAZANIE MIESZKANIA ok. 3 MIESIĘCY **
Polecamy Państwu komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42 m2 położone na 3 piętrze w bloku z 2008r. na os. Nowe Miasto przy ulicy Transportowej ,okolica cicha i spokojna.
Mieszkanie słoneczne ,stan do wejścia
W mieszkaniu znajdują się:
-salon z wyjściem na balkon
-oddzielna kuchnia
-sypialnia
-łazienka połączona z WC
W mieszkaniu zostaje zabudowa kuchni ze sprzętem oraz meble widoczne na zdjęciach
Do mieszkania przynależy balkon i piwnica
Czynsz 370 złotych
Doskonała oferta dla osób poszukujących mieszkania nie wymagającego dodatkowych nakładów finansowych
Balkon: jest
Liczba balkonów: 1
Powierzchnia użytkowa [m2]: 42
Rok budowy: 2008
Liczba pokoi: 2
Liczba sypialni: 2
Typ kuchni: oddzielna
Rodzaj kuchni: z zabudową kuchenną
Typ łazienki: razem z wc
Liczba łazienek: 1
Liczba WC: 1
Liczba przedpokoi: 1
::LINK DO STRONY
http********************************************************
::KONTAKT DO AGENTA
Emil Macuk
500-52-54-54
500-52-54-54
em***k@r**********************.pl
::DANE BIURA
Renoma Nieruchomosci
Sienkiewicza 28
15-004 Białystok
500-52-54-54
www.**************************
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Emil Macuk (licencja nr: 14961)
--------------------------
W ramach usługi pośrednictwa zajmujemy sie również rozliczeniem liczników energii elektrycznej, gazu, wody oraz wszystkich innych opłat związanych z nieruchomością.
GWARANCJA najniższej ceny dzięki:
- okazyjnej cenie nieruchomości
- usługom finansowym
- atrakcyjnej stawce u Notariusza
Tylko u nas GWARANCJA bezpieczeństwa dzięki:
- nadzorowi licencjonowanego Pośrednika
- polisie OC Pośrednika
Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków i wybierzemy najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
389 900 zł
9283 zł/m²