Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Oferta sprzedaży gruntu 3000m2 Rzeszów

1 / 9
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 114 zł/m²
  • Powierzchnia 3000 m²
  • Szerokość 26 m
  • Długość 120 m
  • Typ budowlana
  • Droga asfalt
DOM NA SKARPIE - Działka pod zabudowę jednorodzinną - Rzeszów - Matysówka o powierzchni 30 arów. Oferujemy na sprzedaż ciekawie usytuowaną działkę częściowo zalesioną z bezpośrednim dostępem do strumyka w dzielnicy Matysówka - Nowe Wzgórze - Rzeszów. OPIS I PARAMETRY DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ W RZESZOWIE: - Działka o powierzchni 3000 m2 (30 arów) - o kształcie zbliżonym do prostokąta - nadająca pod budowę domu jednorodzinnego z dużym ogrodem. Być może jest to świetna propozycja pod budowę projektu domu na skarpie. - Teren z dostępem do drogi gminnej ok. 35 metrów z uregulowanym dojazdem. W otoczeniu działki znajdują się domy jednorodzinne, tereny leśne i zielone, niezwykłe widoki na okolice oraz panoramę miasta Rzeszów. Dostępne media: - prąd na działce, - woda ze studni na działce oraz woda z sieci miejskiej (w drodze), - kanalizacja na działce, - gaz na działce sąsiedniej w odległości około 50 metrów. Parametry i wymiary działki na sprzedaż: Wymiary działki: 26 m x 120 m Nr działki 1194 obr. 228 Matysówka, Klasa gleby: RIV i Lzr Istnieje możliwość zakupu działki sąsiedniej o pow. 1900 mkw. PINEZKA do lokalizacji na mapie: http************************************* Cena ofertowa to 11 420,00 PLN za 1 ar - całość 342 600,00 PLN UWAGA: - Istnieje możliwość wykonania Warunków Zabudowy dla przyszłego klienta. - Świadczymy pomoc w uzyskaniu zgód na wejścia w teren i wiele innych prac dla przyszłego klienta w tym np. czyszczenie terenu, przygotowania WZ, podziały, uzbrojenie terenu, utwardzenie dróg i wiele wiele innych rzeczy. Masz pytania? Zapraszam do kontaktu: Denis Kapusta tel: *** *** *** de**********a@d********.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Skontaktuj się

Biuro nieruchomości DK Brokers

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 18 | Numer: SPI_7193
Zgłoś nadużycie
342 600 zł 114 zł/m²

Biuro nieruchomości DK Brokers

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Rzeszów podkarpackie Zobacz na mapie »

Biuro nieruchomości DK Brokers

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Rzeszów podkarpackie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Biuro nieruchomości DK Brokers
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów
Zobacz na mapie
tel.: 791951791

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek10:00 - 17:00