Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Oferta sprzedaży działki Lipiny 820m2

1 / 10
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 60 zł/m²
  • Powierzchnia 820 m²
  • Typ budowlana
  • Droga asfalt
Działki budowlane na sprzedaż w Lipinach. Jeżeli szukasz idealnego cichego i spokojnego miejsca na wybudowanie swojego wymarzonego domu, ta oferta jest właśnie dla ciebie! Biuro Nieruchomości DK Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu piękny kompleks działek budowlanych w miejscowości Lipiny, gmina Pilzno. Działki znajdują się na terenie wiejskim, co zapewni cisze i spokój, z dala od miejskiego zgiełku MEDIA: - prąd - woda DOJAZD: - droga gminna asfaltowa - droga wewnętrzna LOKALIZACJA: - Pilzno 6 km - Dębica 15 km - Tarnów 25 km Dostępne działki o powierzchni: 8,2 ar: 59 000,00 pln 8,5 ar: 61 500,00 pln 9 ar: 65 000,00 pln 11 ar: 78 000,00 pln 14 ar: 89 000,00 pln 16 ar: 103 000,00 pln Ceny działek zawierają udział w drodze dojazdowej. Warunki zabudowy na dom jednorodzinny w trakcie uzyskiwania. Działki będą gotowe na koniec 2024 r. Lokalizacja: http************************************* Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. Kontakt: Piotr Glinka tel: 739 277 730 [emp2] Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Skontaktuj się

Biuro nieruchomości DK Brokers

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 21 | Numer: SPI_6929
Zgłoś nadużycie
49 900 zł 60 zł/m²

Biuro nieruchomości DK Brokers

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Lipiny podkarpackie Zobacz na mapie »

Biuro nieruchomości DK Brokers

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Lipiny podkarpackie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Biuro nieruchomości DK Brokers
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów
Zobacz na mapie
tel.: 791951791

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek10:00 - 17:00