Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Grunty i działki > Sprzedaż

Nowa cena!! Piękne działki Serski Las, media w drodze

  • 31 Mar 13:04
  • Nr ogłoszenia: 72043715
1 / 11
  • Oferta od firmy
  • Rynek pierwotny
  • Cena za m² 86 zł/m²
  • Powierzchnia 1040 m²
  • Szerokość 32 m
  • Długość 33 m
  • Typ budowlana
  • Ogrodzenie brak
  • Droga utwardzona
Ostatnia dostępna działka w pięknym miejscu!!!! Budowlana działka z mpzp (zabudowa jednorodzinna) w super cenie. Ta CENA dotyczy wyłącznie jednej działki. ZAMIESZKAJ PRZY LESIE I JEZIORACH! Na sprzedaż 5 działek budowlanych w miejscowości Serski Las. Każda: ponad 1000 m² (ok. 32×33 m), MPZP – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Piękna, spokojna okolica Działki zalesione Media w drodze Blisko 2 jezior: Serwy i Tobołowo Idealne pod dom, letnisko albo inwestycję Link do filmu: http************************************** Cena: od 90 zł/m2 Istnieje możliwość zamiany z dopłatą na inną nieruchomość bądź ruchomość (auto, quad, motocykl, motorówka, skuter - wszystko rozważę) Tel. *** *** *** ✉️ Napisz wiadomość lub zadzwoń – wyślę film z działką i otoczeniem z lotu ptaka, lokalizację, mapki i umówimy się na oględziny.

Media

  • prąd
  • woda

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

89 000 zł 86 zł/m²