-
Oferta od
firmy
-
Marka
Nissan
-
Model
Maxima
-
Stan
używane
-
Rok pierwszej rejestracji
2010
-
Rok produkcji
2010
-
Przebieg
245000 km
-
Rodzaj nadwozia
Sedan / Limuzyna
-
Pojemność silnika
3500 cm³
-
Moc
290 KM
-
Paliwo
benzyna+LPG
-
Liczba drzwi
4/5
-
Stan techniczny
nieuszkodzony
-
Skrzynia biegów
automatyczna
-
Pochodzenie
sprowadzony
-
Faktura
nie
-
Kolor
biały
Historia pojazdu
Sprawdź ten pojazd przed zakupem. Pobierz raport
Pobierz raport
Dzień dobry.
zapraszam do zakupu nietuzinkowego sedana klasy wyższej – Nissan Maxima 3.5 V6 290KM, wersja 3.5 S z nowym LPG.za 6000zł.
Przebieg: 245 000 km (cały czas rośnie)
Moc: 290 KM (6 sekund do setki)
Skrzynia: automat (rok temu był remont skrzyni - mam zdjęcia z całego procesu, sprzęgło hydrokinetyczne jeszcze jest na gwarancji)
Napęd: na przód
Liczba drzwi: 4
Liczba miejsc: 5
Auto w ciągłej eksploatacji, gotowe do jazdy. Spalanie: miasto ok. 16l lpg, trasa 13l LPG/100km.
Kupując u mnie mają Państwo spokój na wiele tyś. kilometrów z remontem głowicy i skrzyni biegów, które prędzej czy później spotyka ten model i kosztują średnio po 15000zł (zdjęcia z prac do wglądu).
Wczoraj jadąc rocznym Lexusem NX miałem wrażenie, że elementy wykończenia w Maximie są bardziej miękkie.
Maxima ma mięsiste podłokietniki i brak jest trzeszczących elementów, które mogłyby irytować.
Zapraszam do oględzin i zakupu. Maxima to flagowa limuzyna Nissana, która daje mnóstwo komfortu i mocy.
Auto posiada m.in.:
- klimatyzację 2-strefawą po serwisie (m.in. wymiana kompresora na nowy)
- klimatyzowany fotel kierowcy
- podgrzewany 2-stopniowo fotel pasażera
- czujniki parkowania
- kamera cofania z ustawieniem toru skrętu
- tryb sport, łopatki zmiany biegów
- nagłośnienie Bose z możliwością obsługi z tylniej kanapy
- 19-calowe felgi z oponami wielosezonowymi w dobrym stanie
- kompas w lusterku
- przyciemniane przednie klosze + nowe żarówki, a do jazdy dziennej paseczek LED - odmładza o kilka lat tą generację
- fajny, czarny dach/szyberdach z dwoma szybami (ciekawy kontrast z białą perłą)
- otwieranie szyb i bagażnika z pilota
- NOWA instalacja firmy STAG z większą butlą (67l) w miejscu koła zapasowego (374km zrobiłem w ostatnim tygodniu w trybie 90% miasto, 10% trasa)
- zregenerowana maglownica (gwarancja)
- nowy akumulator - 3 lata gwarancji.
Automat działa bardzo dynamicznie - wyprzedzanie 2 TIRów to formalność, spokój i bezpieczeństwo. Szumi specyficznie, ale przyspiesza bardzo ładnie. (Być może podczas remontu nie zmieniono pompy skrzyni. Poza dzwiękiem słyszanym tylko na zewnątrz nie ma jakiś niepewnych objawów).
Oryginalna alternatywa dla Audi A6, A8, Mercedes E klasse, BMW 5, Honda Legend, Mazda 6, VW Passat.
Niecałe 2 lata temu zrobiona regeneracja głowicy (zdjęcia).
Wszystkie paragony / zdjęcia udostępnię osobie zainteresowanej kupnem.
Również zostały wymienione świece Denso irydowe i cewki zapłonowe gdy zakładałem LPG STAG w profesjonalnym zakładzie. Instalacja ma reduktor do 450km więc ma spory zapas.
28.04.2026r. zrobiony przegląd zerowy instalacji LPG - wszystko pracuje wzorowo.
Na żywo wygląda jak milion dolarów i tak samo zwraca na siebie uwagę przechodniów.
Sprzedaję za ułamek tego co przez ostatnie 20000km zostało zainwestowane na lata.
Powodem sprzedaży jest zakup nowego, miejskiego auta.
Nissan Maxima jest stworzony do pokonywania kilometrów w trasie - po prostu bezszelestnie płynie i 1000km to nie problem. Czy 100km/h czy 140km/h - szum jest minimalny.
Kupiłem komplet zawieszenia na przód (10 elementów - na pewno będę wymieniał końcówki drążków kierowniczych. Wahacze były robione 2 lata temu, ale nowe zostawiam kupującemu).
Proszę o kontakt telefoniczny osoby zainteresowane kupnem auta. Nie odpisuję na wiadomości.
Jest możliwość jazdy na stację diagnostyczną lub do mechanika - nie mam nic do ukrycia.
Cena do rozsądnej negocjacji.