-
Oferta od
osoby prywatnej
-
Stan
nowe
Nowa nagrzewnica Siroco 12V spaliny w górę. Odpalana na próbę na olej napędowy (ropa ) olej opałowy , płyn grzewczy Silbit . Spala na wysokich obrotach ok1,75 L/ H a na małych obrotach o połowe mniej. Moc ok 20 KW , temperatura przy wylocie ponad sto dwadzieścia stopni celciusza. podłanczasz napięcie 12V kabel niebieski to minus kabel czerwony przy sterowniku to plus, lejesz paliwo i grzejesz. Posiadam zasilacz do tej nagrzewnicy 230 na 12V i bak na paliwo,w osobnej cenie , jest żółty tylko niema go uwidniocznionego na zdięciach. Pięć zdięć ostatnich to nowe ogrzewanie o mocy 9,3KW/ 12V spaliny do góry.Zużycie paliwa 1,1 L/H . na wysokich obrotach .na małych o połowe mniej , Pozdrawiam