Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA JÓZEFOWO POW SŁUPECKI

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek pierwotny
  • Cena za m² 68 zł/m²
  • Powierzchnia 5900 m²
  • Typ budowlana
Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem – Józefowo, gm. Słupca 59 ar wyjątkowej przestrzeni To nieruchomość dla osób, które szukają czegoś więcej niż zwykłej działki. Położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Józefowo, w otoczeniu pól, lasów i naturalnej przestrzeni, daje poczucie prywatności, swobody i odpoczynku od codziennego zgiełku. Tutaj można stworzyć swoje wymarzone siedlisko, dom wśród zieleni lub miejsce łączące funkcję mieszkalną z własną działalnością. Nieruchomość obejmuje działki nr 472 i 473 o łącznej powierzchni: 5900 m² / 59 ar Parametry działki * szerokość działki: ok. 26 m, * długość działki: ok. 500 m, * bezpośredni dojazd drogą asfaltową. Dlaczego to miejsce jest wyjątkowe? * spokojna okolica bez gęstej zabudowy, * otoczenie lasów, pól i terenów zielonych, * przestrzeń dająca ogromne możliwości aranżacji, * idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, naturę i prywatność, * teren z potencjałem pod dom jednorodzinny, siedlisko, warsztat, halę lub działalność gospodarczą, * duża działka pozwalająca stworzyć własną, niezależną przestrzeń do życia i pracy. To miejsce daje możliwość stworzenia: * klimatycznego siedliska, * nowoczesnego domu wśród zieleni, * przestrzeni rekreacyjnej, * miejsca pod działalność lub zabudowę gospodarczą. Jeżeli marzysz o miejscu z dala od codziennego natłoku wydarzeń, w otoczeniu natury i z dużą przestrzenią tylko dla siebie — ta nieruchomość może być właśnie dla Ciebie. Lokalizacja Józefowo – gmina Słupca Powiat słupecki Dogodny dojazd do: * Słupcy – około 10 minut, * Giewartowa – kilka minut. Kreatywna Przestrzeń Nieruchomości Renata Żabierek Powiat słupecki ? *** *** *** Zadzwoń, zapytaj i poczuj to miejsce. Cena 399 tys do negocjacji

Skontaktuj się

Kreatywna Przestrzeń Renata Żabierek

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 95
Zgłoś nadużycie
399 000 zł 68 zł/m²

Kreatywna Przestrzeń Renata Żabierek

Na Sprzedajemy.pl od Gru 2019
Józefowo wielkopolskie Zobacz na mapie »

Kreatywna Przestrzeń Renata Żabierek

Na Sprzedajemy.pl od Gru 2019
Józefowo wielkopolskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Kreatywna Przestrzeń Renata Żabierek
Babin 33
62-420 Strzałkowo
Zobacz na mapie
tel.: 603191333