Młotek bijakowy XL, duży PCM2A205
1 / 2
  • Rok produkcji 2025
Przedmiotem ogłoszenia jest: Młotek bijakowy XL, duży Średnica (szerokość) otworu montażowego: 20,5 mm Szerokość montażowa: 60 mm Promień roboczy: 88 mm Szerokość całkowita: 150 mm