Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Mieszkanie Wałbrzych 51m2

1 / 11
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 5194 zł/m²
  • Powierzchnia 51 m²
  • Zabudowa kamienica
  • Liczba pokoi 3
  • Piętro 4
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m² , położone na 4. piętrze w kamienicy . salon z aneksem kuchennym sypialnia duża oraz mniejszy pokój dziecięcy łazienka z WC + przedpokój instalacje po wymianie ogrzewanie - dwufunkcyjny piec gazowy firmy TERMET mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania czynsz: ok. 200 zł Wałbrzych - Nowe Miasto, w pobliżu Park Sobieskiego Świetna lokalizacja - blisko zieleni, sklepów i komunikacji. Idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Zapraszam do kontaktu i na prezentację! Oferta została sporządzona na podstawie oględzin i informacji uzyskanych od właściciela, może ulec zmianie i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. ::LINK DO STRONY http**************************************** ::KONTAKT DO AGENTA Karolina Przewięda ********* bi**o@m********.pl Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Skontaktuj się

Mateusz Pilarczyk MP.House

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 245 | Numer: SPI_MRHU-MS-485
Zgłoś nadużycie
264 900 zł 5194 zł/m²

Mateusz Pilarczyk MP.House

FIRMA

Na Sprzedajemy.pl od Wrz 2024
Wałbrzych dolnośląskie Zobacz na mapie »

Mateusz Pilarczyk MP.House

FIRMA

Na Sprzedajemy.pl od Wrz 2024
Wałbrzych dolnośląskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Mateusz Pilarczyk MP.House
Kościuszki 2
58-310 Szczawno-Zdrój
Zobacz na mapie
tel.: 721445512