Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Mieszkania > Sprzedaż

Mieszkanie sprzedam 58m2 3 pokojowe Jastrzębie-Zdrój

  • 03 Kwi 01:36
  • Nr ogłoszenia: 72606854
1 / 9
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 3948 zł/m²
  • Powierzchnia 58 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 3
  • Piętro 5
REZERWACJA! M-4 z pięknym widokiem Jastrzębie Zdrój ul. Turystyczna Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie M-4 o powierzchni 58 m² z dużym balkonem, usytuowane na 5 piętrze wieżowca z windą . Lokal jest bardzo schludny i zadbany — nadaje się od razu do zamieszkania, ale świetnie sprawdzi się też jako baza do własnej aranżacji w zależności od preferencji klienta. Mieszkanie jest w pełni wyposażone : meble w salonie i sypialni, kompletnie urządzona kuchnia ze zmywarką, piecem i nową lodówką oraz pralka w łazience dzięki czemu mieszkanie doskonale nadaje się także jako inwestycja pod wynajem . Duże okna zapewniają dużo naturalnego światła, a z okien rozciąga się ładny widok na zieleń. Atuty: układ NRD — trzy nieprzechodnie pokoje; duży balkon, możliwość połączenia kuchni z salonem dla nowoczesnej aranżacji; piętro z windą — komfort i wygoda; piękny widok na okolicę mieszkanie w pełni wyposażone — gotowe do zamieszkania lub pod wynajem; dodatkowo przynależna komórka lokatorka (2,29 m2) - tuż obok windy; Informacje techniczne: blok po termomodernizacji z zadbaną klatką schodową i nową windą; dużo miejsc parkingowych w pobliżu budynku; ogrzewanie z sieci, ciepła woda z junkersa czynsz ok. 800 zł/1 os. Mieszkanie jest wolne od zaraz! Gorąco polecam i zapraszam na prezentację! Agent prowadzący: Sabina Buczyńska Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

229 000 zł 3948 zł/m²