Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Mieszkania > Sprzedaż

Mieszkanie do Remontu na Dziesięcinach

  • 13 Kwi 09:45
  • Nr ogłoszenia: 63893959
1 / 9
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 5854 zł/m²
  • Powierzchnia 35.7 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 2
  • Materiał budynku wielka płyta
  • Ogrzewanie sieć
  • Rok budowy 1984
  • Forma własności spółdzielcze własnościowe
  • Piętro 7
  • Liczba pięter 3 piętra i więcej
Na sprzedaż 36-metrowe mieszkanie, znajdujące się na siódmym piętrze w siedmiopiętrowym bloku z windą. Składa się z dwóch przestronnych pokoi, kuchni, łazienki oraz hallu. Ponadto do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon. Mieszkanie do generalnego remontu. W okolicy znajdują się szkoły, apteki, lokale usługowe oraz sklepy spożywcze. Mieszkanie położone w cichym i spokojnym miejscu z łatwym dostępem do centrum za pomocą komunikacji miejskiej oraz obwodówki. Niewątpliwym plusem mieszkania jest piękny widok na cały Białystok, niski czynsz, możliwość samodzielnej aranżacji przestrzeni. Idealne jako pierwsze "M" jak również pod inwestycję.

Dodatkowe informacje

  • balkon
  • piwnica

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

209 000 zł 5854 zł/m²