Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Mieszkanie 2 pokojowe w dobrej cenie

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 6301 zł/m²
  • Powierzchnia 36.5 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 2
  • Ogrzewanie sieć
  • Forma własności własność
  • Piętro 10
  • Liczba pięter 3 piętra i więcej
NA SPRZEDAŻ mieszkanie 2 pokojowe os. Słoneczne Gorzów Wielkopolski. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,43 m2 + dodatkowe ok 4 m2 zabudowanego korytarza, usytuowane na 10 piętrze ocieplonego wieżowca. Pomieszczenia: osobna ciemna kuchnia, salon z balkonem, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój oraz dodatkowy zabudowany korytarz do wyłącznego użytku właścicieli mieszkania. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Okna PCV. Opłaty czynszowe 350 zł plus woda, gaz do kuchenki oraz prąd. Wydanie nieruchomości od ręki. Pomoc doradcy kredytowego w sfinansowaniu zakupu nieruchomości, posiadającego ofertę kredytową wielu banków. Przedstawione propozycje mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, Kodeksu Cywilnego. Wszelkie dane uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających i mogą podlegać zmianom i odbiegać od stanu faktycznego i prawnego. W związku z tym nie odpowiadam za niezgodność danych z rzeczywistością. Poszczególne nieruchomości mogą być w danym momencie nieaktualne.

Skontaktuj się

Lubuskie Centrum Nieruchomości

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 261
Zgłoś nadużycie
230 000 zł 6301 zł/m²

Lubuskie Centrum Nieruchomości

FIRMA

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2011
Gorzów Wielkopolski lubuskie Zobacz na mapie »

Lubuskie Centrum Nieruchomości

FIRMA

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2011
Gorzów Wielkopolski lubuskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Lubuskie Centrum Nieruchomości
Mieszka I 46/2 (naprzeciw sądu)
66-400 Gorzów Wlkp.
Zobacz na mapie
tel.: 608051151