Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Mieszkanie 2-pokojowe w bloku na parterze

1 / 8
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 4404 zł/m²
  • Powierzchnia 47 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 2
  • Ogrzewanie sieć
  • Forma własności własność
  • Piętro parter
  • Liczba pięter 3 piętra i więcej
Sprzedam mieszkanie położone na wysokim parterze w bloku z ogrzewaniem miejskim przy ul. Anielewicza w Lubawce. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi, - kuchni z oknem, - łazienki, - przedpokoju. Dodatkowo do mieszkania przynależą 2 piwnice. Mieszkanie bardzo jasne i słoneczne. W ostatnim czasie zostały wymienione okna na nowe, plastikowe. Zabudowana loggia z widokiem na zieleń. Budynek jest bardzo zadbany, po termomodernizacji, z wyremontowaną klatką schodową. Miejsca parkingowe przy budynku. Czynsz ok. 500 zł (w tym ogrzewanie). Świetna lokalizacja, wszędzie blisko. Zapraszam do kontaktu. Sprzedaż bez pośredników.

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 45
Zgłoś nadużycie
207 000 zł 4404 zł/m²

Katarzyna

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Lip 2018