Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Mieszkania > Sprzedaż

mieszkanie 2 pokojowe

  • 22 Sie 21:44
  • Nr ogłoszenia: 14168807
1 / 9
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 1111 zł/m²
  • Powierzchnia 54 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 2
  • Forma własności własność
  • Piętro parter
Mieszkanie w bloku 2 pokoje,duża kuchnia,łazienka,przedpokój do mieszkania przynależy duża piwnica,własne co,garaż i szopka na drzewo i pomieszczenie gospodarcze,w mieszkaniu jest nowa instalacja elektryczna,za oknem mały ogródeczek z miejscem na grila,bardzo blisko sklepy,przystanek PKS oraz plac zabaw dla dzieci i sala,miła i spokojna okolica w otoczeniu jezior Drawskiego Parku blisko na ryby grzyby i do miasta.więcej informacji udzielę telefonicznie,a po umówieniu można obejrzeć osobiście, mieszkanie bez czynszowe.Zapraszam do kupna

Dodatkowe informacje

  • garaż
  • piwnica
  • miejsce parkingowe
  • pom. użytkowe

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

60 000 zł 1111 zł/m²