Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Maverick II 3.0 V6 24V AWD 4X4 na biwak, rybki, grzybki i wypad z łódeczką

1 / 11
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Marka Ford
  • Model Maverick
  • Stan używane
  • Bezwypadkowy tak
  • Rok pierwszej rejestracji 2008
  • Rok produkcji 2007
  • Przebieg 374000 km
  • Rodzaj nadwozia SUV
  • Pojemność silnika 2967 cm³
  • Moc 200 KM
  • Paliwo benzyna+LPG
  • Liczba drzwi 4/5
  • Stan techniczny nieuszkodzony
  • Skrzynia biegów automatyczna
  • Pochodzenie sprowadzony
  • Faktura nie
  • Kolor srebrny
  • VIN pokaż VIN »
Historia pojazdu Sprawdź ten pojazd przed zakupem. Pobierz raport
Pobierz raport
Auto kupione było do jazdy w terenie jednak terenu widzi tyle co na zdjęciu. Bardzo dobre do jazdy wkoło komina i na dłuższy wypad pomijając drogi szybkiego ruchu(opony są głośne). Na rybki, grzybki, wypad z pieskiem i dzieckami...do kościoła też się nada tylko trzeba go dopieścić wizualnie. -Zamontowana instalacja PRINS z lubrykacją zaworów(tą działającą) po przeglądzie również w tym roku, ważność butli do 2030r. -Hak wbity w dowód -Założone nowe tarcze i klocki hamulcowe na przód. -Silnik zapala i chodzi równo, nie pobiera nic poza paliwem. Wycieków nie ma. -Silnik po remoncie 2025 -Skrzynia po remoncie 2026 -konwerter po regeneracji 2026 -W środku radio multimedialne z kamerą cofania -Klimatyzacja działa -szyberdach działa i nie przecieka -elektrycznie regulowany fotel kierowcy -podgrzewane fotele -czujniki parkowania -nowe linki boczne hamulca ręcznego - komplet Opon Windforce Catchfors A/T II. Całoroczne dobrze trzymają i hałas na asfalcie jest znośny. Posiada charakterystyczne oznaki zużycia dla tego modelu czyli korozja- nadkola zostały załatane i zakonserwowane tak samo jak ranty drzwi i klapy zarówno przeze mnie jak i poprzedniego właściciela.(Nie daj się nabrać na Mavericka bez korozji- każdy ją ma tylko się ukrywa). Poza tym jakieś wgniotki itp... no bo przecież ma prawie 20 lat i jest używany zgodnie z przeznaczeniem. można pociągnąć sobie w kolor albo tym słynnym "raptorem" ja nie robię narazie bo do parkowania pod blokiem nie potrzeba ładnego i widać gdzie co było robione(żeby mi potem nikt nie mlaskał) Ale kiedyś go pewnie pomaluję. Zostało zakonserwować środek podłogi i założyć akcesoryjne progi rurowe. części zapasowych(wał, dyfer, drzwi, maska, zawieszenie) Powód sprzedaży szerzej: Latem samochodu nie potrzebuję więc wystawiam. Cena jest do negocjacji ale z kultura i rozwagą bo tyle mnie kosztował że prędzej go zezłomuję niż oddam za jakieś marne grosze.

Wyposażenie dodatkowe

  • klimatyzacja
  • skórzana tapicerka
  • centralny zamek
  • elektryczne szyby
  • wspomaganie kierownicy
  • ABS
  • poduszka powietrzna
  • czujnik parkowania
  • szyberdach
  • napęd 4x4
  • elektryczne lusterka
  • tempomat
  • aluminiowe felgi
  • hak
  • światła przeciwmgielne
  • podgrzewane fotele
  • radio
  • immobilizer
  • lakier metallic
  • CD
  • elektrycznie ustawiane fotele
  • gniazdo USB
  • isofix
  • kamera cofania
  • kurtyny powietrzne
  • MP3
  • relingi dachowe

Dodatkowe informacje

  • Zarejestrowany w Polsce

Skontaktuj się

Antoni

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 603
Zgłoś nadużycie
18 500 zł
do negocjacji

Antoni

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Paź 2017
Kielce świętokrzyskie Zobacz na mapie »

Historia pojazdu

Sprawdź historię pojazdu
przed zakupem.
Pobierz raport za opłatą -20%
Pobierz raport
Partner
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia