-
Oferta od
osoby prywatnej
-
Marka
Ford
-
Model
Maverick
-
Stan
używane
-
Bezwypadkowy
tak
-
Rok pierwszej rejestracji
2008
-
Rok produkcji
2007
-
Przebieg
374000 km
-
Rodzaj nadwozia
SUV
-
Pojemność silnika
2967 cm³
-
Moc
200 KM
-
Paliwo
benzyna+LPG
-
Liczba drzwi
4/5
-
Stan techniczny
nieuszkodzony
-
Skrzynia biegów
automatyczna
-
Pochodzenie
sprowadzony
-
Faktura
nie
-
Kolor
srebrny
-
VIN
pokaż VIN »
Historia pojazdu
Sprawdź ten pojazd przed zakupem. Pobierz raport
Pobierz raport
Auto kupione było do jazdy w terenie jednak terenu widzi tyle co na zdjęciu.
Bardzo dobre do jazdy wkoło komina i na dłuższy wypad pomijając drogi szybkiego ruchu(opony są głośne).
Na rybki, grzybki, wypad z pieskiem i dzieckami...do kościoła też się nada tylko trzeba go dopieścić wizualnie.
-Zamontowana instalacja PRINS z lubrykacją zaworów(tą działającą) po przeglądzie również w tym roku, ważność butli do 2030r.
-Hak wbity w dowód
-Założone nowe tarcze i klocki hamulcowe na przód.
-Silnik zapala i chodzi równo, nie pobiera nic poza paliwem. Wycieków nie ma.
-Silnik po remoncie 2025
-Skrzynia po remoncie 2026
-konwerter po regeneracji 2026
-W środku radio multimedialne z kamerą cofania
-Klimatyzacja działa
-szyberdach działa i nie przecieka
-elektrycznie regulowany fotel kierowcy
-podgrzewane fotele
-czujniki parkowania
-nowe linki boczne hamulca ręcznego
- komplet Opon Windforce Catchfors A/T II. Całoroczne dobrze trzymają i hałas na asfalcie jest znośny.
Posiada charakterystyczne oznaki zużycia dla tego modelu czyli korozja- nadkola zostały załatane i zakonserwowane tak samo jak ranty drzwi i klapy zarówno przeze mnie jak i poprzedniego właściciela.(Nie daj się nabrać na Mavericka bez korozji- każdy ją ma tylko się ukrywa).
Poza tym jakieś wgniotki itp... no bo przecież ma prawie 20 lat i jest używany zgodnie z przeznaczeniem.
można pociągnąć sobie w kolor albo tym słynnym "raptorem" ja nie robię narazie bo do parkowania pod blokiem nie potrzeba ładnego i widać gdzie co było robione(żeby mi potem nikt nie mlaskał)
Ale kiedyś go pewnie pomaluję.
Zostało zakonserwować środek podłogi i założyć akcesoryjne progi rurowe.
części zapasowych(wał, dyfer, drzwi, maska, zawieszenie)
Powód sprzedaży szerzej: Latem samochodu nie potrzebuję więc wystawiam.
Cena jest do negocjacji ale z kultura i rozwagą bo tyle mnie kosztował że prędzej go zezłomuję niż oddam za jakieś marne grosze.
Wyposażenie dodatkowe
-
klimatyzacja
-
skórzana tapicerka
-
centralny zamek
-
elektryczne szyby
-
wspomaganie kierownicy
-
ABS
-
poduszka powietrzna
-
czujnik parkowania
-
szyberdach
-
napęd 4x4
-
elektryczne lusterka
-
tempomat
-
aluminiowe felgi
-
hak
-
światła przeciwmgielne
-
podgrzewane fotele
-
radio
-
immobilizer
-
lakier metallic
-
CD
-
elektrycznie ustawiane fotele
-
gniazdo USB
-
isofix
-
kamera cofania
-
kurtyny powietrzne
-
MP3
-
relingi dachowe