Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

Antyki, Sztuka, Kolekcje >

Antyki, Sztuka, Kolekcje małopolskie

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Antyki, Sztuka, Kolekcje wyłącz filtr
  • małopolskie wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Polecane
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia (6775)

    • Aparat telefoniczny VEF TA-D, analogowy, z klasyczną obrotową tarczą

      Obserwuj

    • Aparat telefoniczny VEF TA-D, analogowy, z klasyczną obrotową tarczą

      99 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wozek koelstra stary

      Obserwuj

    • Wozek koelstra stary

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • (6821) FINIS POLONIAE! HISTORIA LEGENDY MACIEJOWICKIEJ I JEJ

      Obserwuj

    • (6821) FINIS POLONIAE! HISTORIA LEGENDY MACIEJOWICKIEJ I JEJ

      23 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • (6841)  BORSUKI – LEONID LEONOW

      Obserwuj

    • (6841) BORSUKI – LEONID LEONOW

      14 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • (6666) DOM NA WYGNANIU – NORA WALN 1936 rok

      Obserwuj

    • (6666) DOM NA WYGNANIU – NORA WALN 1936 rok

      21 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • (01384) ZAPOLSKA (POWIEŚĆ BIOGRAFICZNA) – A. KALLAS 1920 ROK

      Obserwuj

    • (01384) ZAPOLSKA (POWIEŚĆ BIOGRAFICZNA) – A. KALLAS 1920 ROK

      29 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • MAŁY CZAJNIK DO HERBATY Z NADRUKIEM PKP KOLEKCJONERSKI RAR!!!

      Obserwuj

    • MAŁY CZAJNIK DO HERBATY Z NADRUKIEM PKP KOLEKCJONERSKI RAR!!!

      21 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • MAŁY MLECZNIK NA ŚMIETANKĘ nadruk PKP KOLEKCJONERSKI RAR!!!

      Obserwuj

    • MAŁY MLECZNIK NA ŚMIETANKĘ nadruk PKP KOLEKCJONERSKI RAR!!!

      9 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • HMHS Britannic - Model - Druk 3D

      Obserwuj

    • HMHS Britannic - Model - Druk 3D

      89 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • RMS Titanic + HMHS Britannic + Dodatki - Model - Druk 3D

      Obserwuj

    • RMS Titanic + HMHS Britannic + Dodatki - Model - Druk 3D

      149 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • RMS Titanic - Model - Druk / Wydruk 3D

      Obserwuj

    • RMS Titanic - Model - Druk / Wydruk 3D

      70 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Porcelanowa baletnica Ernst Bohne 1738

      Obserwuj

    • Porcelanowa baletnica Ernst Bohne 1738

      1 700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Porcelanowa figurka pingwina Ćmielów.

      Obserwuj

    • Porcelanowa figurka pingwina Ćmielów.

      700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam wszystko w jednej cenie

      Obserwuj

    • Sprzedam wszystko w jednej cenie

      270 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Wazon lakowy z inkrustacją masą perłową – motyw bambusa i ptaków

      Obserwuj

    • Wazon lakowy z inkrustacją masą perłową – motyw bambusa i ptaków

      220 zł
      FIRMA
    • Pamiątkowy wazon porcelanowy „Karolina” – 70-lecie ZMO Skawina, PRL, 1980 r

      Obserwuj

    • Pamiątkowy wazon porcelanowy „Karolina” – 70-lecie ZMO Skawina, PRL, 1980 r

      150 zł
      FIRMA
    • Dzbanek porcelanowy Zakłady Porcelany Ćmielów – lata 30

      Obserwuj

    • Dzbanek porcelanowy Zakłady Porcelany Ćmielów – lata 30

      140 zł
      FIRMA
    • CZASOPISMA na żywo 1995rok stan dobry cena 7zł/egzemplarz

      Obserwuj

    • CZASOPISMA na żywo 1995rok stan dobry cena 7zł/egzemplarz

      7 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Czasopisma Auto Świat 1995 rok stan dobry cena 7 zł/egzemplarz

      Obserwuj

    • Czasopisma Auto Świat 1995 rok stan dobry cena 7 zł/egzemplarz

      7 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • CZasopisma Auto technika Motoryzacyjna 1988 1989 stan bardzo dobry 250 zł

      Obserwuj

    • CZasopisma Auto technika Motoryzacyjna 1988 1989 stan bardzo dobry 250 zł

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Anioł chłopczyk, obraz anioła.

      Obserwuj

    • Anioł chłopczyk, obraz anioła.

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szkatułka na drobiazgi.

      Obserwuj

    • Szkatułka na drobiazgi.

      55 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Portret Portrety

      Obserwuj

    • Portret Portrety

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Maszyna do pisania Kappe VA

      Obserwuj

    • Maszyna do pisania Kappe VA

      700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Butelka ozdobna ŚLIWOWICA

      Obserwuj

    • Butelka ozdobna ŚLIWOWICA

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stary młynek do kawy drewniany

      Obserwuj

    • Stary młynek do kawy drewniany

      145 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rosenthal Balmoral bukiet letni

      Obserwuj

    • Rosenthal Balmoral bukiet letni

      550 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szklany czubek na choinkę NOWY

      Obserwuj

    • Szklany czubek na choinkę NOWY

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz olejny kwiaty w wazonie 1953r

      Obserwuj

    • Obraz olejny kwiaty w wazonie 1953r

      350 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rosenthal Cacilie - Patera

      Obserwuj

    • Rosenthal Cacilie - Patera

      370 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kolekcjonerski zestaw śniadaniowy Weimar

      Obserwuj

    • Kolekcjonerski zestaw śniadaniowy Weimar

      75 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Elegancka filiżanka w kwiatuszki Royal Standard

      Obserwuj

    • Elegancka filiżanka w kwiatuszki Royal Standard

      119 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zestaw śniadaniowy,  kolekcjonerski Royal Kent angielska por

      Obserwuj

    • Zestaw śniadaniowy, kolekcjonerski Royal Kent angielska por

      129 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Serwis kawowy Furstenberg w róże

      Obserwuj

    • Serwis kawowy Furstenberg w róże

      650 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Drewniane figurki zwierząt, drewniana żyrafa

      Obserwuj

    • Drewniane figurki zwierząt, drewniana żyrafa

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sygnowana figurka jelenia, motyw leśny

      Obserwuj

    • Sygnowana figurka jelenia, motyw leśny

      270 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Talerze dekoracyjne motyw ptaków 3 sztuki

      Obserwuj

    • Talerze dekoracyjne motyw ptaków 3 sztuki

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Drewniana figurka stróż,  latarnik

      Obserwuj

    • Drewniana figurka stróż, latarnik

      99 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Filiżanka Rosenthal model Helena niebiesko złota

      Obserwuj

    • Filiżanka Rosenthal model Helena niebiesko złota

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Apulum porcelana mlecznik i cukiernica

      Obserwuj

    • Apulum porcelana mlecznik i cukiernica

      54 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zestaw śniadaniowy Bareuther złocony w kwiaty

      Obserwuj

    • Zestaw śniadaniowy Bareuther złocony w kwiaty

      75 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Złota kolekcjonerska filiżanka Aofi Bavaria Porzellan

      Obserwuj

    • Złota kolekcjonerska filiżanka Aofi Bavaria Porzellan

      1 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Ręcznie malowany dekoracyjny kolekcjonerski talerz w kwiaty

      Obserwuj

    • Ręcznie malowany dekoracyjny kolekcjonerski talerz w kwiaty

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Porcelanowy mlecznik w kwiaty

      Obserwuj

    • Porcelanowy mlecznik w kwiaty

      39 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Dzwoneczek niebieski wzorzysty

      Obserwuj

    • Dzwoneczek niebieski wzorzysty

      28 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Dwie figurki sowy z wosku

      Obserwuj

    • Dwie figurki sowy z wosku

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Filiżanka z motywem ptaka H&C selb bavaria heinrich

      Obserwuj

    • Filiżanka z motywem ptaka H&C selb bavaria heinrich

      160 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Duży kobaltowy szklany wazon

      Obserwuj

    • Duży kobaltowy szklany wazon

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Porcelanowe podstawki Seltmann Weiden w ptaki

      Obserwuj

    • Porcelanowe podstawki Seltmann Weiden w ptaki

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Porcelanowa ażurowa paterka w kwiaty, misa,  koszyczek

      Obserwuj

    • Porcelanowa ażurowa paterka w kwiaty, misa, koszyczek

      69 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Porcelanowa figurka, sygnowany świecznik

      Obserwuj

    • Porcelanowa figurka, sygnowany świecznik

      95 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zestaw śniadaniowy Wunsiedel złocony w kwiaty

      Obserwuj

    • Zestaw śniadaniowy Wunsiedel złocony w kwiaty

      69 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Limoges paterka w kształcie liścia

      Obserwuj

    • Limoges paterka w kształcie liścia

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Porcalenowa figurka spanieli  schwarzenbach

      Obserwuj

    • Porcalenowa figurka spanieli schwarzenbach

      550 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz olejny na płótnie , lata 1970-80 , kwiaty w niebieskim

      Obserwuj

    • Obraz olejny na płótnie , lata 1970-80 , kwiaty w niebieskim

      290 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Krzyż Żelazny II Klasy (Eisernes Kreuz II. Klasse) – wersja pamiątkowa

      Obserwuj

    • Krzyż Żelazny II Klasy (Eisernes Kreuz II. Klasse) – wersja pamiątkowa

      120 zł
      FIRMA
    • Gwiazda Orderu Virtuti Militari I/II Klasy – Najwyższe Polskie Odznaczenie

      Obserwuj

    • Gwiazda Orderu Virtuti Militari I/II Klasy – Najwyższe Polskie Odznaczenie

      150 zł
      FIRMA
    • Krzyż honorowany Niemieckiej Matki MUTTERKREUZ

      Obserwuj

    • Krzyż honorowany Niemieckiej Matki MUTTERKREUZ

      120 zł
      FIRMA
    • Krzyż niemiecki za 25 lat służby

      Obserwuj

    • Krzyż niemiecki za 25 lat służby

      80 zł
      FIRMA
    • Uwaga miny, niemiecka tablica/szyld emaliowany, II wojna

      Obserwuj

    • Uwaga miny, niemiecka tablica/szyld emaliowany, II wojna

      190 zł
      FIRMA
Wyniki: 5941-6000
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia