Cena za m²
5447 zł/m²
-
Powierzchnia
47 m²
-
Zabudowa
blok
-
Liczba pokoi
3
-
Rok budowy
1971
-
Forma własności
spółdzielcze własnościowe z KW
-
Piętro
5
-
Liczba pięter
3 piętra i więcej
Syndyk masy upadłości Małgorzaty Ziemann, sygn. akt TO1T/GUp/6/2026, sprzeda spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego nr 49 położonego we Włocławku przy ulicy Toruńskiej 47, woj. kujawsko-pomorskie, dla którego prowadzona jest księga wieczysta o nr WL1W/00098920/3.
Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 47,40 m2, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.
Lokal położony na 5 piętrze (w budynku 10 -piętrowym).
Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodnokanalizacyjną, instalację domofonową.
Standard wykończenia lokalu średni.
Lokalizacja dobra.
Lokal posiada balkon.
Okna i drzwi balkonowe oraz parapety z pcv.
Cena minimalna: 256.000,00 zł
Termin składania ofert: 8 czerwca 2026 roku
Regulamin sprzedaży i operat szacunkowy dostępne mailowo.