Końcówka łącznika kat. 3 TL25282100KR
1 / 2
  • Rok produkcji 2025
Przedmiotem ogłoszenia jest: Końcówka łącznika kat. 3 A: 25 mm B: 50 mm L1: 100 mm Składa się z: - Głowica widełkowa - Sworzeń R: 35 mm d1 (mm): 28.2 mm Wysokość: 40.0 mm Istnieje możliwość wysyłki kurierem za pobraniem. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty!