Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

Rolnictwo >

Rolnictwo Kolno

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Rolnictwo wyłącz filtr
  • podlaskie wyłącz filtr
  • Kolno wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Polecane
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia (167)

    • Obsypnik do ziemniaków

      Obserwuj

    • Obsypnik do ziemniaków

      400 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Brona 5

      Obserwuj

    • Brona 5

      700 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Sadzarka do ziemniaków

      Obserwuj

    • Sadzarka do ziemniaków

      900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Ładowacz czołowy firmy Agrosped model V-700 Euroramka # 56

      Obserwuj

    • Ładowacz czołowy firmy Agrosped model V-700 Euroramka # 56

      6 900 zł

      Rok produkcji: 2024

    • Sprzedam bizon sampo

      Obserwuj

    • Sprzedam bizon sampo

      48 000 zł
      do negocjacji

      Rok produkcji: 1995 Motogodziny: 1800 h

      OSOBA PRYWATNA
    • Pozostałe rolnicze

      Obserwuj

    • Pozostałe rolnicze

      7 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Ostrzałka do noży przyczep i pras

      Obserwuj

    • Ostrzałka do noży przyczep i pras

      4 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Przyczepa do kukurydzy Hawe

      Obserwuj

    • Przyczepa do kukurydzy Hawe

      11 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • obudowa na rozdzielacz p 75 Białoruś jumz

      Obserwuj

    • obudowa na rozdzielacz p 75 Białoruś jumz

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wyciągarka leśna do drzewa

      Obserwuj

    • Wyciągarka leśna do drzewa

      6 600 zł
      FIRMA
    • Jumz Białoruś podpora siłownik kabina inne

      Obserwuj

    • Jumz Białoruś podpora siłownik kabina inne

      50 zł

      Rok produkcji: 1988 Motogodziny: 1568 h

      OSOBA PRYWATNA
    • chłodnica wody do jumz Białoruś Białoruśka

      Obserwuj

    • chłodnica wody do jumz Białoruś Białoruśka

      50 zł

      Rok produkcji: 1988 Motogodziny: 5877 h

      OSOBA PRYWATNA
    • skrzynia biegów tryby jumz Białoruś blok silnika

      Obserwuj

    • skrzynia biegów tryby jumz Białoruś blok silnika

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Osie do przyczepy 4 tonowej stan dobry

      Obserwuj

    • Osie do przyczepy 4 tonowej stan dobry

      1 000 zł

      Rok produkcji: 1988 Motogodziny: 255888 h

      OSOBA PRYWATNA
    • Obciazniki przod c 360 c 355 c 4011 ursus

      Obserwuj

    • Obciazniki przod c 360 c 355 c 4011 ursus

      250 zł

      Rok produkcji: 1983 Motogodziny: 5588 h

      OSOBA PRYWATNA
    • Obciazniki c 360 tył krążki  środki felga obrecze gwiazda opony 14.9 r 28

      Obserwuj

    • Obciazniki c 360 tył krążki środki felga obrecze gwiazda opony 14.9 r 28

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obciazniki c 360 na zaczep przedni tylnie na felgi krazki obrecze srodki

      Obserwuj

    • Obciazniki c 360 na zaczep przedni tylnie na felgi krazki obrecze srodki

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • tryb obrotu koparka białoruś jumz rolnicza st bdb

      Obserwuj

    • tryb obrotu koparka białoruś jumz rolnicza st bdb

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • skrzynia biegów jumz Białoruś korpus obudowa plecak

      Obserwuj

    • skrzynia biegów jumz Białoruś korpus obudowa plecak

      50 zł

      Rok produkcji: 1987 Motogodziny: 4755 h

      OSOBA PRYWATNA
    • chłodnica olejowa do jumz Białoruś Białoruśka

      Obserwuj

    • chłodnica olejowa do jumz Białoruś Białoruśka

      250 zł

      Rok produkcji: 1988 Motogodziny: 1478 h

      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Pług 3 skibowy obrotowy hydraulicznie niemayer

      Obserwuj

    • Pług Pług 3 skibowy obrotowy hydraulicznie niemayer

      7 000 zł

      Rok produkcji: 1998

      OSOBA PRYWATNA
    • Kabina do c 360 c 355 kunów stan dobry

      Obserwuj

    • Kabina do c 360 c 355 kunów stan dobry

      2 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • rozdzielacze do bialorus jumz białoruśka

      Obserwuj

    • rozdzielacze do bialorus jumz białoruśka

      50 zł

      Rok produkcji: 1983 Motogodziny: 45875 h

      OSOBA PRYWATNA
    • Bak zbiornik paliwa stan b dobry

      Obserwuj

    • Bak zbiornik paliwa stan b dobry

      50 zł

      Rok produkcji: 1990 Motogodziny: 8878 h

      OSOBA PRYWATNA
    • C 360 ursus ostrówek rama kabina most zwolnice

      Obserwuj

    • C 360 ursus ostrówek rama kabina most zwolnice

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Glebogryzarka glebogryzałka ciagnikowa na walek wom stan dobry

      Obserwuj

    • Glebogryzarka glebogryzałka ciagnikowa na walek wom stan dobry

      5 000 zł

      Rok produkcji: 1988

      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam prasoowijarkę Krone Comprima CV 150 XC

      Obserwuj

    • Sprzedam prasoowijarkę Krone Comprima CV 150 XC

      97 000 zł
      do negocjacji

      Rok produkcji: 2009 Motogodziny: 1 h

      OSOBA PRYWATNA
    • Talerzówka Brona Talerzowa Wolf Met od 2 do 6 m NOWE

      Obserwuj

    • Talerzówka Brona Talerzowa Wolf Met od 2 do 6 m NOWE

      28 000 zł

      Rok produkcji: 2026 Motogodziny: 0 h

      OSOBA PRYWATNA
    • Alfa X4 Agregat talerzowy Alfa v2 Brona Strumyk 1.4-3.15

      Obserwuj

    • Alfa X4 Agregat talerzowy Alfa v2 Brona Strumyk 1.4-3.15

      4 099 zł
      FIRMA
    • Hydropak

      Obserwuj

    • Hydropak

      1 500 zł

      Rok produkcji: 2018

      OSOBA PRYWATNA
    • Blok silnika jumz bialorus bialoruska B 65

      Obserwuj

    • Blok silnika jumz bialorus bialoruska B 65

      250 zł

      Rok produkcji: 1988 Motogodziny: 2587 h

      OSOBA PRYWATNA
    • Claas Mercator 70

      Obserwuj

    • Claas Mercator 70

      17 500 zł

      Rok produkcji: 1980 Motogodziny: 7500 h

      OSOBA PRYWATNA
    • Kosiarka bijakowa AGL 125 mulczer

      Obserwuj

    • Kosiarka bijakowa AGL 125 mulczer

      8 490 zł

      Rok produkcji: 2024

    • Opryskiwacz polowy zawieszany CYKLON 800/15/obr stabilizacja

      Obserwuj

    • Opryskiwacz polowy zawieszany CYKLON 800/15/obr stabilizacja

      7 400 zł
    • Sprzedam wysłodki buraczane bele

      Obserwuj

    • Sprzedam wysłodki buraczane bele

      380 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Opryskiwacz DEMAROL SHOGUN 400L 10m RSM Dostawa

      Obserwuj

    • Opryskiwacz DEMAROL SHOGUN 400L 10m RSM Dostawa

      5 700 zł
    • Pająk do siana przetrząsacz zgrabiacz

      Obserwuj

    • Pająk do siana przetrząsacz zgrabiacz

      3 200 zł
    • Głębosz firmy DZIEKAN model LIS #GŁ-L1 Transport

      Obserwuj

    • Głębosz firmy DZIEKAN model LIS #GŁ-L1 Transport

      1 599 zł

      Rok produkcji: 2023

    • Glebogryzarka GRYZA 1,6 m Strumyk dostawa kurier

      Obserwuj

    • Glebogryzarka GRYZA 1,6 m Strumyk dostawa kurier

      6 250 zł

      Rok produkcji: 2024

    • Kosiarka rotacyjna 100 cm nowa bębnowa raty

      Obserwuj

    • Kosiarka rotacyjna 100 cm nowa bębnowa raty

      3 500 zł

      Rok produkcji: 2024

    • Kosiarka rotacyjna sprawno 1500 zł opryskiwacz 450 zł

      Obserwuj

    • Kosiarka rotacyjna sprawno 1500 zł opryskiwacz 450 zł

      12 345 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kosiarka rotacyjna sprawno 1500 zł opryskiwacz 450 zł

      Obserwuj

    • Kosiarka rotacyjna sprawno 1500 zł opryskiwacz 450 zł

      12 345 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kopaczka

      Obserwuj

    • Kopaczka

      2 500 zł
      do negocjacji

      Rok produkcji: 1985

      OSOBA PRYWATNA
    • Łuparka świdrowa do drzewa drewna klocków #2 Transport

      Obserwuj

    • Łuparka świdrowa do drzewa drewna klocków #2 Transport

      850 zł
      FIRMA
    • PROMOCJA! Paleciak widły do palet-karetka EURO-SMS-MX #38

      Obserwuj

    • PROMOCJA! Paleciak widły do palet-karetka EURO-SMS-MX #38

      1 400 zł
    • WYPRZEDAŻ! Rozsiewacz nawozu - hydraulika - STRUMYK TYTAN#29

      Obserwuj

    • WYPRZEDAŻ! Rozsiewacz nawozu - hydraulika - STRUMYK TYTAN#29

      3 999 zł

      Rok produkcji: 2023 Motogodziny: 0 h

    • Widły do palet PALECIAK na tył TUZ na podnośnik 1200 kg #32

      Obserwuj

    • Widły do palet PALECIAK na tył TUZ na podnośnik 1200 kg #32

      799 zł

      Rok produkcji: 2023 Motogodziny: 0 h

    • Hydroakumulator przedniej osi  FENDT DEUTZ-FAHR CLAAS

      Obserwuj

    • Hydroakumulator przedniej osi FENDT DEUTZ-FAHR CLAAS

      1 550 zł

      Rok produkcji: 2022

    • Ładowacz czołowy AGRO MAX-euro ramka C-330/360-ZETOR 7011#83

      Obserwuj

    • Ładowacz czołowy AGRO MAX-euro ramka C-330/360-ZETOR 7011#83

      6 900 zł
    • DOSTAWA cały KRAJ-przenośnik zbożowy żmijka do zboża-NOWA#94

      Obserwuj

    • DOSTAWA cały KRAJ-przenośnik zbożowy żmijka do zboża-NOWA#94

      2 250 zł
    • Kosiarka rotacyjna bębnowa BIELROL-Gatra NOWA #32/23

      Obserwuj

    • Kosiarka rotacyjna bębnowa BIELROL-Gatra NOWA #32/23

      4 550 zł

      Rok produkcji: 2023 Motogodziny: 0 h

    • Głębosz LIS 20-80 KM-1/2/3 łapy-wał strunowy-DOSTAWA-#40

      Obserwuj

    • Głębosz LIS 20-80 KM-1/2/3 łapy-wał strunowy-DOSTAWA-#40

      1 750 zł

      Rok produkcji: 2024 Motogodziny: 0 h

    • Sprzedam kopaczke

      Obserwuj

    • Sprzedam kopaczke

      2 500 zł

      Rok produkcji: 1985

      OSOBA PRYWATNA
    • Kosiarka Krone

      Obserwuj

    • Kosiarka Krone

      38 500 zł
      do negocjacji

      Rok produkcji: 2015

      OSOBA PRYWATNA
    • Kultywator

      Obserwuj

    • Kultywator

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zbiornik wannowy może być do miodu

      Obserwuj

    • Zbiornik wannowy może być do miodu

      600 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 61-120
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia