Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Kawasaki Er5 2005 A2

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Marka Kawasaki
  • Stan używane
  • Lakier metalic
  • Typ silnika czterosuwowy
  • Typ naked
  • Rok produkcji 2005
  • Przebieg 61000 km
  • Pojemność silnika 498 cm³
  • Moc 48 KM
  • Paliwo benzyna
  • Stan techniczny nieuszkodzony
  • Skrzynia biegów manualna
  • Rodzaj napędu łańcuch
  • Faktura nie
  • Kolor czarny
Historia pojazdu Sprawdź ten pojazd przed zakupem. Pobierz raport
Pobierz raport
Dostawa Chcesz kupić z dostawą? Z Clicktrans wyślesz w dowolne miejsce.
Wyceń transport
Witam, sprzedam motocykl Kawasaki Er5 zarejestrowany na kat A2. Motocykl w moim posiadaniu od listopada 2023 roku, od tego czasu zrobiłem nim 15000 km i nigdy mnie nie zawiódł. Planuję przesiadkę na coś większego, dlatego najpierw muszę sprzedać ten, z bólem serca nie mogę pozwolić sobie na dwa. Rocznik 2005 Przebieg około 61 tys i dalej rośnie Na początku sezonu około 1,5 tys km temu wymieniony napęd na nowy DID z zębatkami JT, z pewnością posłuży przez parę lat przyszłemu nabywcy, oczywiście jak co sezon wymieniony został także olej z filtrem. W zeszłym sezonie wymienione opony przód + tył Pirelli Angel City, spokojnie starczą na dwa sezony. Świetnie trzymają zarówno w ciepłe dni jak i kryzysowy powrót do domu podczas deszczu. Przy wymianie opon wymienione zostało również łożysko główki ramy na stożkowe All Balls. Jeszcze wcześniej wykonywane było czyszczenie i synchronizacja gaźników - do tej pory chodzą świetnie, regenerowany kranik paliwa oraz nowe świece. Z rzeczy zmienionych/dodanych: inne lusterka które odmładzają motocykl, oryginalne też mam - jedno porysowane. Osłony silnika - świetne dla osoby początkującej Szersza kierownica - pozycja zdecydowanie zmieniła się na plus Mam do niego również stelaż z kufrem - osobiście nie zakładałem ale dodaję przyszłemu kupującemu Mam również końcówkę wydechu Shark z homologacją, możliwość zakupu za dodatkowe 500 zł, tyle ja również dałem ale nie wymieniłem bo biłem się z myślami odnośnie sprzedaży motocykla i zamiany na coś wyższego do dłuższych tras. Z minusów zbiornik paliwa był lakierowany za czasów poprzedniego właściciela - widać spękania, mi osobiście to nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie - nie martwiłem się o to czy przy nauce jazdy nie uszkodzę motocykla. Był to mój pierwszy motocykl i polecam jako wybór na pierwszy motocykl, świetny do zabawy po mieście jak i też dłuższych tras, często służył mi również do delikatnej turystyki do 300 km. Więcej info pod nr telefonu *** *** *** Cena 6500 zł, do negocjacji Zachęcam do kontaktu i jazdy próbnej, Chełm

Skontaktuj się

Ja

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 12
Zgłoś nadużycie
6 500 zł

Ja

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Sie 2019
Chełm lubelskie Zobacz na mapie »

Historia pojazdu

Sprawdź historię pojazdu
przed zakupem.
Pobierz raport za opłatą -20%
Pobierz raport
Partner
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia