-
Oferta od
osoby prywatnej
-
Marka
Kawasaki
-
Stan
używane
-
Lakier
metalic
-
Typ silnika
czterosuwowy
-
Typ
naked
-
Rok produkcji
2005
-
Przebieg
61000 km
-
Pojemność silnika
498 cm³
-
Moc
48 KM
-
Paliwo
benzyna
-
Stan techniczny
nieuszkodzony
-
Skrzynia biegów
manualna
-
Rodzaj napędu
łańcuch
-
Faktura
nie
-
Kolor
czarny
Historia pojazdu
Sprawdź ten pojazd przed zakupem. Pobierz raport
Pobierz raport
Dostawa
Chcesz kupić z dostawą? Z Clicktrans wyślesz w dowolne miejsce.
Wyceń transport
Witam, sprzedam motocykl Kawasaki Er5 zarejestrowany na kat A2. Motocykl w moim posiadaniu od listopada 2023 roku, od tego czasu zrobiłem nim 15000 km i nigdy mnie nie zawiódł. Planuję przesiadkę na coś większego, dlatego najpierw muszę sprzedać ten, z bólem serca nie mogę pozwolić sobie na dwa.
Rocznik 2005
Przebieg około 61 tys i dalej rośnie
Na początku sezonu około 1,5 tys km temu wymieniony napęd na nowy DID z zębatkami JT, z pewnością posłuży przez parę lat przyszłemu nabywcy, oczywiście jak co sezon wymieniony został także olej z filtrem.
W zeszłym sezonie wymienione opony przód + tył Pirelli Angel City, spokojnie starczą na dwa sezony. Świetnie trzymają zarówno w ciepłe dni jak i kryzysowy powrót do domu podczas deszczu.
Przy wymianie opon wymienione zostało również łożysko główki ramy na stożkowe All Balls.
Jeszcze wcześniej wykonywane było czyszczenie i synchronizacja gaźników - do tej pory chodzą świetnie, regenerowany kranik paliwa oraz nowe świece.
Z rzeczy zmienionych/dodanych: inne lusterka które odmładzają motocykl, oryginalne też mam - jedno porysowane.
Osłony silnika - świetne dla osoby początkującej
Szersza kierownica - pozycja zdecydowanie zmieniła się na plus
Mam do niego również stelaż z kufrem - osobiście nie zakładałem ale dodaję przyszłemu kupującemu
Mam również końcówkę wydechu Shark z homologacją, możliwość zakupu za dodatkowe 500 zł, tyle ja również dałem ale nie wymieniłem bo biłem się z myślami odnośnie sprzedaży motocykla i zamiany na coś wyższego do dłuższych tras.
Z minusów zbiornik paliwa był lakierowany za czasów poprzedniego właściciela - widać spękania, mi osobiście to nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie - nie martwiłem się o to czy przy nauce jazdy nie uszkodzę motocykla.
Był to mój pierwszy motocykl i polecam jako wybór na pierwszy motocykl, świetny do zabawy po mieście jak i też dłuższych tras, często służył mi również do delikatnej turystyki do 300 km.
Więcej info pod nr telefonu *** *** ***
Cena 6500 zł, do negocjacji
Zachęcam do kontaktu i jazdy próbnej, Chełm