Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Kawalerka na sprzedaż - Radomsko; 34 m2; blok pokój+salon z aneksem kuchenn

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 6176 zł/m²
  • Powierzchnia 34 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 2
  • Materiał budynku wielka płyta
  • Rok budowy 1960
  • Forma własności spółdzielcze własnościowe
  • Piętro parter
  • Liczba pięter 3 piętra i więcej
Oferuję na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka przy ul. Lipowej w Radomsku. Najważniejsze informacje: Metraż: 34 m2 Liczba pokoi: 2 (sypialnia + salon z aneksem kuchennym) Poziom: parter Dodatkowa przestrzeń: komórka lokatorska Cena: 210 000zł Opis mieszkania: Mieszkanie jest po generalnym remoncie – została wymieniona elektryka, podłogi, łazienka zyskała zupełnie nowe wyposażenie. Na przestrzeni lat realizowane były również drobne prace zwiększające komfort mieszkania (zamontowano szczelne drzwi wejściowe i wewnętrzne, wymieniono plastikowe okno, zużyte meble zastępowano nowymi). W cenę nieruchomości wchodzi całe wyposażenie (meble, sprzęt AGD). Po wyburzeniu ścianki działowej mieszkanie zyskało przestronny pokój dzienny – podzielony na dużą część wypoczynkową (rozkładana kanapa, komoda, telewizor) i jadalną (stół z krzesłami, zabudowa pod wymiar, płyta grzewcza, mała lodówka w zabudowie). Pomieszczenie jest jasne, ustawne i gotowe do własnej aranżacji. Łazienka przeszła całkowitą metamorfozę, stała się nowoczesna i wygodna (kabina prysznicowa, toaleta, nowa pralka). Atuty nieruchomości: Mieszkanie położone jest na spokojnym, cichym osiedlu w ścisłym centrum miasta – układ budynków zapewnia izolację od hałasu, jednocześnie gwarantując bardzo dobrą lokalizację. Blok jest ocieplony, klatka schodowa była niedawno odnawiana, zainstalowano domofon. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Przed blokiem znajduje się przestronny parking i plac zabaw. W bezpośredniej sąsiedztwie bloku znajdują się: sklep Alid, Action, Biedronka, Żabka, kościół (pod wezwaniem św. Lamberta), szkoła (PSP 9) i przedszkole, przystanki komunikacji miejskiej.

Dodatkowe informacje

  • miejsce parkingowe
  • pom. użytkowe
  • umeblowane

Skontaktuj się