0
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? zarejestruj się »

10 000

Jesteś specjalistą - Zaproponuj cenę i kup. Zeltiqa

ogłoszenie promowane
Zeltiq Poznań
Szczegóły ogłoszenia
Coolsculpting by Zeltiq™ to urządzenie, które umożliwia skuteczne, nieinwazyjne zabiegi konturowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej. Firma Zeltiq połączyła naukowe działanie kriolipolizy Cryolipolysis™ z zaawansowaną inżynierią, stwarzając system Coolsculpting. To, co odróżnia zabieg Coolsculpting od innych nieinwazyjnych metod redukujących tkankę tłuszczową, to zastosowanie zaawansowanej technologii chłodzenia, która selektywnie atakuje komórki tłuszczowe, eliminując je, a jednocześnie oszczędzając wszystkie pozostałe tkanki.
O Coolsculpting by Zeltiq mówi si e: „Nie chodzi tylko o to, że inni zauważyli zmianę – poczułam się znów dobrze we własnej skórze." "Jestem 55-letnią kobietą i po raz pierwszy od lat noszę dwuczęściowy kostium kąpielowy!" takich przykładów można by przytoczyć wiele…. Kriolipoliza to nieinwazyjna metoda chłodzenia tkanki tłuszczowej w celu wywołania lipolizy (rozpadu komórek tłuszczowych) bez uszkadzania innych tkanek. Wynikiem tego procesu jest zauważalna redukcja tkanki tłuszczowej w ciągu dwóch do czterech miesięcy.
Kriolipoliza jest oparta na zasadzie, że komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na uzyskiwanie z nich energii (chłodzenie) niż tkanki otaczające. Aplikator zostaje dopasowany do danego obszaru ciała, zasysając próżniowo fałd tłuszczu, a wytwarzane podciśnienie powoduje, że w miejscach poddanych zabiegowi zmniejsza się krążenie krwi. Ochłodzone komórki tłuszczowe przechodzą apoptozę (kontrolowaną śmierć komórki) i stopniowo są eliminowane, w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej maleje. Kriolipoliza została odkryta przez dermatologów: dr med. Dietera Mansteina oraz dr med. R. Roxa Andersona z Centrum Fotomedycyny Wellmana przy szpitalu ogólnym Massachusetts, Boston, MA, będącym placówką dydaktyczną Harwardzkiej Szkoły Medycznej. Doktorzy Manstein i Anderson wraz z zespołem badawczym udowodnili, że w dokładnie kontrolowanych warunkach laboratoryjnych podskórne komórki tłuszczowe są naturalnie bardziej wrażliwe na działanie zimna niż tkanki otaczające. Wyniki ich wstępnych doświadczeń opublikowane w czasopiśmie Lasers in Surgery and Medicine w listopadzie 2008 roku wykazały, że przedłużone, kontrolowane, miejscowe chłodzenie tkanek może indukować selektywny ubytek komórek tłuszczowych i następującą później utratę podskórnego tłuszczu bez uszkodzenia pokrywającej skóry. To odkrycie, nazwane „selektywną kriolizą”, doprowadziło do opracowania opatentowanej technologii leżącej u podstaw nieinwazyjnego zabiegu Coolsculpting.
REZULTATY METODY Coolsculpting by Zeltiq™
Wyniki badań klinicznych wykazały, że zabieg zapewnia zauważalną, możliwą do zmierzenia redukcję tkanki tłuszczowej u odpowiednio wybranych pacjentów w ciągu dwóch do czterech miesięcy po zabiegu. Dodatkowe zabiegi można przeprowadzać w okresie od dwóch do czterech miesięcy po zabiegu początkowym, aby uzyskać większy ubytek tkanki tłuszczowej.

U pacjentów, u których występuje redukcja tkanki tłuszczowej, stwierdza się trwałe wyniki przez okres minimum sześciu miesięcy od zabiegu. Wiadomo, że ekspozycja na zimno sprawia, że komórki tłuszczowe inicjują proces naturalnej eliminacji, w wyniku którego następuje stopniowe zmniejszenie grubości warstwy tłuszczowej. Oczekuje się, że eliminacja komórek tłuszczowych będąca wynikiem zabiegu będzie trwać tak długo, jak to się dzieje w przypadku zabiegu usuwania komórek tłuszczowych metodami inwazyjnymi np. liposukcją.
Rezultaty zabiegu nie są tak szybkie czy radykalne, jak rezultaty zabiegów inwazyjnych, takich jak liposukcja. Niemniej jednak w przypadku pacjentów, którzy chcą uniknąć bólu, ryzyka i czasu rekonwalescencji związanego z zabiegami chirurgicznymi, zabieg może być preferowany.
Więcej znajdziesz klikając w link: https://www.facebook.com/zeltiq.poland/ Zapraszam do negocjacji przy zakupie tego urządzenia Szczegóły oferty pod nr tel 730204640
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:
 • Grzegorz
 • Poznań (wielkopolskie)

730 204  XXX « Pokaż numer

Wspomnij, że ofertę znalazłeś na Sprzedajemy.pl

Napisz wiadomość
Kliknij aby zobaczyć lokalizację na mapie
Napisz wiadomość
Dodaj załącznik Zaloguj się
 
Kupuj bezpiecznie!
 • Nigdy nie płać z góry ogłoszeniodawcy.
 • Nie przelewaj pieniędzy ani
  nie wysyłaj ich pocztą.
 • Nie podawaj danych swojej
  karty kredytowej.
Numer ogłoszenia: 53795209   |   Dodano: 11 Gru 16:45   |   Liczba odsłon: 1271
19 Paź 16:56

Wrocław

27 Sty 07:53

Bydgoszcz

01 Maj 15:24
 • VOLVO XC90 SUMMUM... ZAPROPONUJ CENĘ
 • Auto wykorzystywane było jako osobówka (kilka wyjazdów wakacyjnych, » narty itp.) Kilka danych technicznych: Silnik 2,4 185 KM D5, stały napęd na cztery koła 4x4 , ORYGINALNE felgi aluminiowe VOLVO Tucan 18’’, relingi…
 • 54 550 zł

Tarnów

02 Lis 19:22
 • Mondeo Tddi mk3. Zaproponuj cenę na email.
 • W ostatnim czasie w autku został wymieniony olej wraz z filtrem.Nowe » kompletne sprzęgło Valeo, pompa wspomagania i alternator. Autko wyposażone jest między innymi w 8 poduszek powietrznych, climatronik radio CD sterowa…
 • 4 500 zł

Rypin

13 Paź 14:46
 • Kup bądź Wynajmij
 • Jeśli masz inne wymagania od poszukiwanej nieruchomości, skontaktuj » się z nami, razem znajdziemy odpowiednią nieruchomość dla Ciebie. Lordbud gwarantuje bezpieczną finalizację transakcji, ponadto: Informacji o obecnej…
 • 209 000 zł

Braniewo

Poradnik kupującego
Jak się pozbyć cellulitu? Domowe sposoby na cellulitu
Cellulit jest zmorą wielu kobiet, zarówno tych, o pełniejszych kształtach, jak i bardzo szczupłych. Większość z nich szuka wciąż coraz bardziej skute… więcej»Copyright © 2011-2017 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Polityka cookies.

Przewiń do góry