0
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? zarejestruj się »

Ta oferta została już sprzedana Zobacz podobne oferty lub przejdź do kategorii Książki i Podręczniki>Książki do nauki języka obcego

50

Interaktywny program do nauki francuskiego

  • Poznań (wielkopolskie)
  • 28 Sty 09:30
  • stan: używany
Interaktywny program do nauki francuskiego Poznań sprzedam
Szczegóły oferty
Tell Me More to światowy lider wśród programów do nauki języków obcych. Ponad 20 lat temu Tell Me More jako pierwszy program multimedialny wprowadził komunikacyjną metodę nauki języków obcych. Do dnia dzisiejszego metoda ta uważana jest za najskuteczniejszą metodę nauki języków obcych. Aktualnie ponad 6 milionów użytkowników, w 65 krajach korzysta z możliwości jakie daje Tell Me More. Dzięki wszechstronności programu, użytkownik jest w stanie opanować nie tylko słowo pisane i mówione, zasady gramatyki i słownictwo, ale także powiększyć swą wiedzę o kulturze danego kraju. Dzięki rewolucyjnemu systemowi rozpoznawania głosu użytkownik może prowadzić dialogi z komputerem jak z żywym człowiekiem.
Cechy programu:
10 poziomów lekcyjnych, w sumie ponad 1.000 godzin nauki:
TELL ME MORE jest najbardziej wszechstronną i całościową metodą nauki języków obcych. Zawiera 10 oddzielnych poziomów, zaczynając od poziomu początkującego a kończąc na poziomie eksperckim.
Ucz się zgodnie z twoim poziomem umiejętności:
Użytkownik sam wybiera poziom, od którego chce rozpocząć naukę. Pomoże mu w tym rozbudowany test, dokładnie sprawdzający aktualny stan wiedzy i umiejętności.
40 rodzajów zadań, ponad 5000 ćwiczeń:
Formy nauki w TELL ME MORE są obszerne, obejmujące 6 pracowni: językową, wymowy, gramatyczną, kulturową, słownikową, piśmienniczą
Najbardziej zaawansowana technologia rozpoznawania głosu (S.E.T.S.v2):
Trójwymiarowe wskazówki graficzne pozwalają doskonalić wymowę, a przy pomocy komputerowego asystenta możemy przeprowadzać prawdziwie interaktywne dialogi.
5 godzin materiałów wideo
Dzięki specjalnie przygotowanym filmom możesz poszerzyć swoją wiedzę na temat zwyczajów i kultury danego kraju. Możesz również wcielić się w rolę aktora i zagrać dubbing w najbardziej popularnych serialach obcojęzycznych.
Co tydzień nowa lekcja ze świata EURONEWS:
Co tydzień możesz zapoznać się z nową lekcją online, która została stworzona przy współpracy z największym programem informacyjnym EURONEWS. W ciągu 30 minut poznacie najnowsze wydarzenia ze świata i za pomocą filmu oraz odpowiednio dobranych ćwiczeń poznacie nowy materiał lekcyjny.
Sprawdzaj swoje postępy:
W każdej chwili możesz przy pomocy testu online sprawdzić swój aktualny poziom wiedzy oraz postęp jaki został osiągnięty.
Indywidualny tryb nauki:
TELL ME MORE potrafi indywidualnie dobrać odpowiedni program nauczania w zależności od stopnia zaawansowanie użytkownika (od zupełnie początkującego, aż po poziom ekspercki) oraz celów jakie użytkownik chce osiągnąć.
OKAZJA: cena rynkowa to ponad 100 zł, a kurs prawie nie używany

Ta oferta została już sprzedana Dane sprzedającego nie są już publikowane

Numer oferty: 74156   |   Dodano: 28 Sty 09:30   |   Liczba odsłon: 243
20 Lip 13:43
  • Matura 2015. Repetytorium Język Angielski
  • Podręcznik do nauki Języka Angielskiego Matura 2015. Repetytorium. » Poziom podstawowy Autor: Dooley Jenny, Evans Virginia Liczba stron: 296 Oprawa: miękka Wydawnictwo: Express Publishing Stan: dobry, używana, wyp…
  • 27 zł

Kielce

20 Lip 13:41

Kielce

20 Lip 08:00

Poznań

19 Lip 15:24
  • Repetytorium gimnazjalne Magnet z płytą CD
  • W środku gdzieniegdzie jest lekko popisana ołówkiem. Uważam, że » to korzystna oferta: atrakcyjna cena, nie marnujesz twojego cennego czasu na chodzenie po księgarniach czy antykwariatach, tylko wygodnie zamawiasz książ…
  • 15 zł

Międzyrzecze

19 Lip 12:20

Poznań

Copyright © 2011-2017 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Polityka cookies.

Przewiń do góry