Honda civic VIII/salon polska/2 właściciel
- 21 Kwi 22:30
- Nr ogłoszenia: 71909554
1 / 9
Honda Civic Ufo 1.8 i-vtec
Rok 2007
Przebieg 314 000km
Auto posiadam od roku, jestem drugim właścicielem, honda z polskiego salonu, książki, dwa kluczyki.
Wyposażenie:
-xenon
-dach panoramiczny
-klimatyzacja dwustrefowa
-podgrzewane fotele
-czujniki parkowania
Dodatkowo dołożony zestaw głośnomówiący NOKIA.
306tys:
regulacja luzów zaworowych
nowe amortyzator przód
nowe łączniki stabilizatora
wysprzęglik
308tys:
tarcze klocki przód
309tys:
wymiana płynu hamulcowego
Więcej informacji pod nr telefonu 534/895/164
16 000 zł
