Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Honda CBR 929. Stan kolekcjonerski

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Marka Honda
  • Stan używane
  • Lakier metalic
  • Typ silnika czterosuwowy
  • Typ sportowy
  • Rok produkcji 2000
  • Przebieg 37600 km
  • Pojemność silnika 929 cm³
  • Moc 150 KM
  • Paliwo benzyna
  • Stan techniczny nieuszkodzony
  • Skrzynia biegów manualna
  • Rodzaj napędu łańcuch
  • Faktura nie
Historia pojazdu Sprawdź ten pojazd przed zakupem. Pobierz raport
Pobierz raport
Dostawa Chcesz kupić z dostawą? Z Clicktrans wyślesz w dowolne miejsce.
Wyceń transport
Sprzedam w pięknym malowaniu Hondę 929 CBR z 2000 roku z przebiegiem 37600 km. Motocykl zakupiłem w 2020 roku od fanatyka z przebiegiem 31600 km można sprawdzić w CEPIKU. Egzemplarz zachowany w pięknym stanie bezwypadkowy dołożone dużo ładnych dodatków akcesoryjne klamki owiewka czarna wyższa, stalowy oplot hamulców, złoty łańcuch ,crashpady, ramka rejestracji z nierdzewki obszyte siedzenia wydech orginalny i dodatkowy drugi głośny z leovince SBK który dodaje z motocyklem, nowy akumulator założony w tym miesiącu. Hondą za 6 lat zrobiłem 6 tyś więc śmieszny przebieg nigdy nie męczona na torze nigdy nie stawiana na koło nie palone gumy. Zakupiłem bo chciałem spełnić marzenie ale więcej stoi niż jeździ w zeszłym sezonie zrobione 199 km można potwierdzić w CEPIKU posiadam też yamahe fz6 więc przebieg sie rozkłada między oba motocykle. Honda ma założoną nowa oponę w zeszłym roku z tyłu Bridgestone s23 najnowszy model bardzo dobrze trzyma się drogi z przodu michelin pilot założony w 2023 roku bardzo ładny . Doinwestowana wymienione świece klocki z przodu w zeszłym sezonie przy okazji opony z tyłu wymieniony olej w silniku liqui moly . Świeżo zrobiony przegląd i ubezpieczenie do 06.2027. Mam też kombinezon dainese sportowy w rozmiarze 50 mało używany pod kolor motocykla gdyby ktoś był zainteresowany w dobrej cenie. Polecam serdecznie motocykl w świętym stanie nie męczony fajny klasyk z małym przebiegiem nie chciałem nigdy sprzedawać ale przez ostatnie 2 sezony to praktycznie nie jeździ a szkoda żeby stał i się kurzył. Sprzedam bądź zamienię za quada z homologacja 4x4 markowego powyżej 400 cm³ Can Am Honda Yamaha Kawasaki Polaris. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu. Ze względu na moc motocykla i na poważnych kupujących którzy nie chcą sobie tylko pojeździć jazda próbna możliwa po zostawieniu połowy wartości motocykla.

Dodatkowe informacje

  • garażowany
  • bezwypadkowy
  • zarejestrowany w Polsce

Skontaktuj się

Rafał

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 5
Zgłoś nadużycie
17 900 zł

Rafał

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2018
Solec-Zdrój świętokrzyskie Zobacz na mapie »

Historia pojazdu

Sprawdź historię pojazdu
przed zakupem.
Pobierz raport za opłatą -20%
Pobierz raport
Partner
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia