-
Oferta od
osoby prywatnej
-
Stan
używane
Witam, do sprzedania mam 2 gramofony.
1) Maestro Luxton 2 – uruchamia się, talerz rusza od 33 RPM
gramofon włącza się,
talerz zaczyna się obracać od drugiego biegu (33 RPM),
brak rysika (igły),
był włączony tylko na chwilę, ponieważ kiedyś pojawił się specyficzny zapach — prawdopodobnie element wymagający przeglądu,
mechanika reaguje, elektronika żyje,
bardzo dobry materiał do renowacji.
2) Aster – do naprawy
gramofon nie uruchamia się,
brak rysika,
wizualnie kompletny,
idealny jako baza do renowacji lub na części.
Ze względu na gabaryty i delikatność sprzętu preferuje odbiór osobisty w Trójmieście, jednak istnieje możliwość wysyłki. Możliwość kupna pojedynczego po wcześniejszym ustaleniu. Maestro - 100, Aster -50. Koszt wysyłki 30 zł. Ceny ostateczne.