Golf IV 1.8T GTI caly w pakiecie r32 gwint pilnie!!!!
- 16 Sie 13:45
- Nr ogłoszenia: 24884832
1 / 10
- Oferta od osoby prywatnej
- Marka Volkswagen
- Model Golf
- Stan używane
- Rok produkcji 1999
- Przebieg 224909 km
- Pojemność silnika 1800 cm³
- Moc 170 KM
- Paliwo benzyna
- Stan techniczny nieuszkodzony
Witam , mam do sprzedania vw golfa 1.8 turbo GTI 1999r. Pierwsza rejestracja w Polsce w 2011r. Jestem drugim właścicielem autka gdy go kupiłem Był to zadbany egzemplarz lecz standardowy od 2012r zacząłem pracę nad samochodem, zostały kupione zderzaki przód oraz tył i progi od modelu r32. Przedni grill czysty bez logo, lampy na tył typu USA, oraz przednie lampy soczewkowe r32, całość prezentuje się bardzo ładnie. Do lamp są dołożone ksenony z przetwornicami oraz z regulacją wysokości. Koszt całego kompletu to 1100 zł. W środku fotele firmy Recaro, w dobrym stanie wraz z podłokietnikiem. Dywaniki welurowe R32, krótka dźwignia zmiany biegów, nakładki sportowe na pedały i dodatkowe zegary na słupku -od turbo,temperatury wody przed termostatem oraz wskaźnik naładowania akumulatora, wszystko podświetlane na niebiesko. Silnik czysty, nie myty zawsze wszystko robione na czas, zalany olejem Castroll Edge Longlife 5w-30 wszystkie filtry wymieniane z wymianą oleju. Wymieniony rozrząd kompletny przy 180 000km od razu jak go kupiłem. Turbosprężarka w bardzo dobrym stanie bez wycieków czy pobierania oleju. Dołożony zawór upustowy Blow Off firmy Pro Perfect, który daje bardzo fajny dźwięk i zwraca uwagę przechodniów.Sterownik silnika delikatnie podkręcony na wtryskach z tego uzyskałem 169km na hamowni. Jest to moje oczko w głowie, myty ręcznie , używany tylkow w weekendy lub na zloty pokazowe. Zawieszenie gwintowane TA TECHNIC, przód oraz tył nowe gumy wahaczy, nowe końcówki drążków, wszystko ustawione na geometrii. Możliwość sprawdzenia samochodu na stacji kontroli pojazdów nie ma nic do ukrycia.Obecnie autko jest o wiele bardziej obniżone i założyłem dystanse na tył po 2 i pół centymetra czego nie widać na zdjęciach bo fotki robiłem wcześniej. Teraz prezentuje się jeszcze lepiej.Około 14tys kilometrów temu wymieniłem całe sprzęgło wraz z dwumasem. Sprzedaje z powodów finansowych i jest mi naprawdę szkoda go sprzedawać, ale no niestety standardowe zawieszenie powinienem miec więc dorzuce nowemu właścicielowi. proszę dzwonić w godzinach 8.00 - 21.00 .Pozdrawiam i zapraszam na jazdę próbną. okolice radomia cena do negocjacji
Wyposażenie dodatkowe
- klimatyzacja
- centralny zamek
- reflektory ksenonowe
- immobilizer
10 300 zł
