Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Fotelik GB Platinum Voya i-Size

1 / 3
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Stan używane
  • Producent Cybex
  • ISOFIX tak
Dostawa Chcesz kupić z dostawą? Z Clicktrans wyślesz w dowolne miejsce.
Wyceń transport
Witam. Sprzedam jak w opisie. U nas był to fotelik nr 2 po nosidełku. Fotel używany w aucie służbowym czyli jako drugi. Stan dobry. Stał jak na foto. Posiada normalne ślady użytkowania. Nie uczestniczył w żadnym wypadku. Mogę dosłać więcej zdjęć. Preferuje odbiór osobisty.

Skontaktuj się

Astrag

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 40
Zgłoś nadużycie
190 zł

Astrag

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Mar 2017
Wrocław dolnośląskie Zobacz na mapie »
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia