Ford Tranzit 2008r. 2,2 tdci. Super Stan
- 29 Lis 22:58
- Nr ogłoszenia: 54006175
1 / 12
- Oferta od osoby prywatnej
- Marka Ford
- Stan używane
- DMC 3490 kg
- Rok pierwszej rejestracji 2008
- Liczba miejsc 3
- Nadwozie furgon
- Napęd przednia oś
- Rok produkcji 2008
- Przebieg 370000 km
- Pojemność silnika 2198 cm³
- Moc 140 KM
- Paliwo diesel
- Ładowność 1648 kg
- Stan techniczny nieuszkodzony
- Skrzynia biegów manualna
- Pochodzenie kupiony w polskim salonie
- Faktura pełny VAT
- Kolor biały
Witam. Mam do sprzedania Forda Tranzit. Auto kupione w salonie Forda w Świdnicy w 2008 roku. Posiada tempomat i klimę. Auto jest bezwypadkowe i zadbane. Jestem jego drugim właścicielem od 2013 roku i tylko sam go użytkowałem. Auto jest w ciągłej eksploatacji. Silnik pracuje równo. Bez wycieków. Olej wymieniany co 12-15 tys km. Auto eksploatowane w długich trasach po Polsce. Woziło lekkie towary. Sprzedaję, ponieważ kupiłem nowego. Do auta dorzucam 4 zimowe opony w bardzo dobrym stanie.Wystawiam fakturę Vat 23%.
Zachęcam do oględzin i kupna.
Cena netto: 13800 zł.
Cena brutto: 16974 zł.
Dodatkowe informacje
- bezwypadkowy
- zarejestrowany w Polsce
Wyposażenie dodatkowe
- ABS
- centralny zamek
- elektryczne szyby
- klimatyzacja
- wspomaganie kierownicy
- ESP
- poduszka powietrzna
- tempomat
- welurowa tapicerka
- światła przeciwmgłowe
- komputer pokładowy
- radio / CD
- drzwi odsuwane
- czujnik deszczu
- immobilizer
- podgrzewana przednia szyba
- podgrzewane lusterka boczne
- wielofunkcyjna kierownica
13 800 zł
