Ford S-Max 2011 r
- 22 Mar 19:27
- Nr ogłoszenia: 73233556
1 / 12
Sprzedam Forda S-max rok 2011 diesel, silnik 2.0 TDCI, 140 km i manualną skrzynią biegów. Auto bardzo zadbane bezwypadkowe w oryginalnym lakierze, bez rdzy ani korozji.
Autko posiada pełny pakiet wyposażenia między innymi panorama ksenony, podgrzewana przednia szyba, grzane fotele, czujniki zmierzchu i deszczu, doświetlanie zakrętów itd.
W aucie było robione sprzęgło wraz z dwumasą , kompletny rozrząd oraz komplet wtrysków po regeneracji. Na chwile obecną auto nie wymaga wkładu finansowego, wsiadac i jechać.
Dla zainteresowanych więcej informacji udzielę telefonicznie 692#274#896 zapraszam i pozdrawiam
17 500 zł
