Ford Mondeo mk2 CENA DO NEGOCJACJI
- 25 Kwi 11:03
- Nr ogłoszenia: 37301907
1 / 10
Sprzedam w całości lub na częsci. Ford Mondeo MK2 2.0 136km.
Padła pompa wody i silnik sie zagotował. Odpala ale po nagrzaniu wali jak stary traktor.
Wyposażenie :
- klima 100% sprawna
- elektryczne przednie szyby
- radio cd
- welurowa tapicerka
-wspomaganie
-SRS
-2x airbag
-centralny zamek z pilota
-2kluczyki
-skrzynia automat
-instalacja gazowa LOVATO (przegląd i regulacja robione na koniec marca)
Auto bez klopotów chodziło na obu paliwach. Spalanie gazu w Warszawie ok 12-13 litrow . Butla w kole a zapas w bagażniku.Pali z dotyku nawet przy uszkodzonym silniku. Skrzynia bez problemow zmienia biegi.Akumulator z marca 2016 na gwarancji i z kwitami zakupu. Auto lekko skorodowane na nadkolach ale reszta zdrowa. Lekko pękniety tylny zderzak.Przyciemnione szyby na tyle oraz klapa bagażnika.
2 500 zł
